Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok vele vagy leoszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele vagy leosztanátok?

Figyelt kérdés

Párommal (mindketten nők vagyunk) elég keveset szexelünk, egy héten max. 2x körülbelül és ő már eléggé kivan (utoljára 10 napja volt oda-vissza, 9 napja adott csak ő). Mostanság elég rosszul vagyok, lehet újra kiújul az asztmám, köhögök, viszket a torkom, egy kicsit nehezebben kapok levegőt.

Tegnap is rosszul voltam, látta is rajtam. Visszajöttem fürdésből, erre megkérdezte szexelünk-e. Mondom neki, még mindig nem vagyok ám jól. Válasz: ,,de neked csak feküdnöd kell" (tehát csak ő adna nekem). Aztán otthagytam, nem mondtam erre semmit sem.

Azért is bosszantó, mert akárhányszor felhoztam ezt, hogy kicsit fulladok, legtöbbször elviccelte.



2022. márc. 30. 08:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Neki adok igazat. Az asztmát nagyon könnyen lehet kezelni inhalálóval, azért nem halálos betegség. Főleg, hogy semmi aktív dolgod nem lett volna. Egy darabig lehet ezt tűrni, aztán elválnak egymástól útjaitok.
2022. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%

Ezért szakítani?

Most komolyan? 🤣

Hány évesek vagytok , 14?

2022. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
1-es: nincs semmi ilyenem,ugyanis most kezdett rosszabbodni az állapotom.
2022. márc. 30. 08:57
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Elég gáz... amit te csinálsz. Az meg, hogy emiatt szakítanál? Hát nézd, lehet jobban járna nélküled. Am nyugodtan küldheted hozzám, én adni is, kapni is szeretek. Ebből nem lesz vita ✌🏻
2022. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
2es: nyilván, nem csak azért...
2022. márc. 30. 08:59
 6/32 A kérdező kommentje:
De folyamat viccet csinál belőlem
2022. márc. 30. 09:01
 7/32 anonim ***** válasza:
71%

#3 "Mostanság elég rosszul vagyok, lehet újra kiújul az asztmám, köhögök, viszket a torkom, egy kicsit nehezebben kapok levegőt."


Most akkor van asztmád, vagy nincs? Ha van, akkor tudod a megoldást. Ha nincs, akkor vizsgáltasd ki magad és ne a párodon vezesd le a lustaságod, amiért egyszerűbb szenvedni és sajnálni magad.

2022. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e asztmám vagy nem, régebben volt, 7 éve nem fordult elő ilyen velem. És az egy dolog, hogy én kivizsgáltatom magam, de neki akkor sem kéne a szexszel basztatnia, ha egyszer nem vagyok jól. Vagy előtte megkérdezi, hogy jobban vagyok-e, az a minimum.
2022. márc. 30. 09:03
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Édes istenem....
2022. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg az a minimum, hogy felkeresel egy orvost, ha valami bajod van. Az értelmesebbje ezt teszi. És nem a párjával hepciáskodik.
2022. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!