Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok vele vagy leoszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele vagy leosztanátok?

Figyelt kérdés

Párommal (mindketten nők vagyunk) elég keveset szexelünk, egy héten max. 2x körülbelül és ő már eléggé kivan (utoljára 10 napja volt oda-vissza, 9 napja adott csak ő). Mostanság elég rosszul vagyok, lehet újra kiújul az asztmám, köhögök, viszket a torkom, egy kicsit nehezebben kapok levegőt.

Tegnap is rosszul voltam, látta is rajtam. Visszajöttem fürdésből, erre megkérdezte szexelünk-e. Mondom neki, még mindig nem vagyok ám jól. Válasz: ,,de neked csak feküdnöd kell" (tehát csak ő adna nekem). Aztán otthagytam, nem mondtam erre semmit sem.

Azért is bosszantó, mert akárhányszor felhoztam ezt, hogy kicsit fulladok, legtöbbször elviccelte.



2022. márc. 30. 08:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mindegy, ha szakítanék vele, nem csak azért, ez csak a pont volt az i-n😅😃
2022. márc. 30. 09:12
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

#8 Te sem tudod megbecsülni azt, amid van. :)


Szakíts vele, akkor nem kell orvoshoz sem menned és szexelned sem. Hogy merészeli megkérdezni, hogy akarsz-e szexelni, amikor pontosan tudja, hogy hetek óta nem érzed magad jól és még nem jutottál el addig, hogy ezt orvosnak is elmondd? Az lenne a minimum, ha előkészítené a papucsod és bekapcsolná a páramentesítőt, aztán kivonulna a szobából, hogy neked jusson friss levegő.

2022. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kedved az orgazmushoz, miért nem nyalod ki te őt?

Ahhoz nem kell szufla. Én is asztmás vagyok, amíg nem volt gyógyszerem én is kifulladtam szex közben, de nyalás közben soha. Pedig nekem erős asztmám van.

F51

2022. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
13# Alapból nincs kedvem a szexhez
2022. márc. 30. 09:26
 15/32 A kérdező kommentje:
12# Maradjunk annyiban, hogy ő sem tud engem megbecsülni😅 Nem hetek óta nem érzem jól magam, ezen a héten kezdődött ilyen durván. Előtte jött, aztán elmúlt 1 nap alatt. Azért meg minek rohangáljak orvoshoz, elmondanád? És mint mondtam, baszik rám, inkább viccet csinál belőlem.
2022. márc. 30. 09:30
 16/32 anonim ***** válasza:
72%

Hát mert kész vicc amit csinálsz

Nem is csoda

2022. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

#15 Önmagadnak mondasz ellent. A mostanában az nem ezen a héten. Főleg, hogy szerda reggel van. Ha előtte egy napig nem érezted jól magad, akkor nem is voltál olyan állapotban, hogy megviselt volna napokig.

Normális ember, ha panaszt érez, különösen légszomjat elmegy legalább a háziorvoshoz. Úgysem hiszel nekem, úgyhogy mindegy. Szakíts vele, jobb lesz mindkettőtöknek.

2022. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Baszki, rosszul tettem fel a kérdést. Nyilván, önmagában ezért nem szakítanék vele. Csak ez volt a pont az i-n. A kérdés az lett volna, hogy kinek van igaza? Nem tudom, fordítva, ha látnám a páromon, hogy szarul van, mondanám neki, hogy

1. figyi, menj el orovoshoz

2. Nem hoznám fel a szexet vagy minimum megkérdezném előtte, hogy van.

3. Nem csinálnék viccet az állapotából.


Én nem mondok ellent magamnak, a mostanában nekem egyenlő ezzel a héttel. Mostanában kezdett el rosszabbodni (=ezen a héten), előtte (az elmúlt 2 évben) meg csak 1-1 napig volt ilyen. Mi a fa.szért rohangáljak ezért orvoshoz???? Az előtte való 5 évben meg SEMMI nem volt.

2022. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
#18 Rossz fiókról léptél be. :D
2022. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
#14 Akkor neked a szexhez nincs kedved. Nem kívánod, őt. Nem pedig az asztma miatt
2022. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!