Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bő fél éve vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bő fél éve vagyunk együtt, de már azt érzem, hogy nem vagyok szerelmes. Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Az első pár hónapban azt éreztem, hogy szerelmes vagyok (már régebbről ismertük egymást, jóban voltunk), de az utóbbi hónapokban sokat veszekedtünk, rájöttem, hogy néhány dologban nagyon különbözőek vagyunk, és már nem is annyira várom, hogy találkozzunk.
2022. márc. 13. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikben különböztök? Milyen gyakran találkoztok?
2022. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Akartad, megpróbáltad, nem jó. Vége.
2022. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1: Változó, hogy milyen gyakran tudunk találkozni. Van, hogy hetente hétvégére, van, hogy két-háromhetente. A különbségekről: ő általánosságban olyan típus, aki az utolsó percben kezd el gondolkozni, én meg szeretek jobban előre tervezni. Ő elég hirtelen ember, naponta többször hőbörög dolgok vagy emberek miatt, kis dolgokon felhúzza magát. Én nyugodtabb típus vagyok és nem értem, miért kell mindenen felhúznia magát, ha valami azonnal nem úgy alakul, ahogy ő akarja. Gyorsan is formál véleményt olyan kérdésekről, amikről alig tud valamit, nem nagyon lehet vele higgadtan megbeszélni dolgokat.
2022. márc. 13. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem illetek össze a leírás alapján. Már egy egy pont is szakító ok bőven.
2022. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a férfi?


Mert a legtöbb nő ilyen.

2022. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, én a nő vagyok. :D
2022. márc. 13. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj 5-ös persze tudjuk, meg mind a pénzre megyunk és csak a gazdag neger pasik jók.
2022. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, jogodban áll véget vetni neki.
2022. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából akkor is szakithatsz, ha minden rendben van, csak nyilván annak nincs értelme :D
2022. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha, hasonló dilemmában vagyok! :D Én sem igazán tudom, hogy mit kezdjek a kapcsolattal. Egyrészt, szeretem és sokszor jó vele. Másrészt, én is sokszor azt érzem, hogy nem passzolunk. Kicsit még a pasidra is hasonlít pár dologban.
2022. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!