Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manipulál a barátom?Miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manipulál a barátom?Miért jó ez bárkinek, honnan eredhet?

Figyelt kérdés

Rajöttem,hogy manipulal a baratom.Igazábol mikor meg nem is jartunk annyi feltunt,hogy kepes 1 oran at vedobeszedbe kezdeni es meggyozni bizonyos dolgokrol. Kesobb a szexben probalt manipulalni,hogy olyat tegyek meg amit nem is akrok!!Ezt vegul nem sikerult elernie,de elkepeszto volumennel probalkozott elultetni a fejemben kb fel évig reggel-este errol beszelt,barmi volt a tema oda dobta ,hogy “popsi”.

Aztan az aggressziv fellepeseim utan egy ev mulva befejezte nagy duzzogva.

Azutan azt hittem minden rendben,nornlis kedves velem.

De tevedtem,raebredtem hogy en ha barmit kerek,erzelent fejezek ki stb azt soha nem fogadja el. mindig ugy reagal,hogy nem is arra amit kertem,kifejeztem ,hanem letamad hogy en kovetelozok,szamonkerem ot,gonosz,bunko vagyok,ezt vagy azt mondtam ilyen-olyan hanglejtésben,felgman stb tehat vita lesz,veszekedes,indulatok total ertelmetlen dolgokbol es egyaltan nem arrol temazunk amit en kertem,kifejeztem hanem arrol,hogy en mit es hogyan mondtam,mert en nem emlkszem hogy ugy mondtam volna vagy azt amit o a fejemhez vag.

Ezenkivul is ,ha mondok valamit sokszor szarkasztikus,valamit vicceskedik,nevet rajta vagy “ezt mindenki tudja” “es?”Stb kekezelo dolgokat reagal.

Egy ilyen manipulator miert csinalja ezt??O nem akar egeszseges parkapcsolatot?

Amikor felvetem a szakitast olyankor meg hatalmas erzelmeket produkal es probal meggyozni esz ervekkel,hogy miert ne szakitsunk..

latszolag o normalis csaladbol jott,igy nem ertem hol es meirt vette fel ezt?gyogyithato?


2022. márc. 31. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógyítható, ha beismeri, hogy manipulátor és tudatosítani tudja magába, amikor ilyent csinál.

Nem minden manipulátor gonosz, van amelyik ösztönösen teszi ezt, nem is tanulta. Nekik meg kell tanulni visszamenni. Reflektálni önmagukra, sok munka, de egészséges kapcsolatokért megéri.


Viszont a párod szerintem nem akar változni.

Egy normális ember, aki szereti a párját, az nem erőlteti rá az anált. Nem oké, hogy egy évig kellett non-stop elutasítanod. Ő nem tartja tiszteletben a te érzéseidet. Akkor te miért is akarsz vele lenni?

2022. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Keress rá neten, hogy mit jelent a manipulálás, mert az általad leírtak nagy része nem az. Helyesebb kifejezések: követelőzik, főnökösködik, diligál, makacs, meg akar téged változtatni, erőszakoskodik stb.
2022. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts, a felszínét kapargatod a nárcizmusnak. Boldog vagy vele?
2022. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem direkt ilyen. Hanem ő ilyen.


Es vannak nők akik simán képesek ilyenekkel.boldog parkapcsolatra. Leesett az állam mkkor megláttam hogy egy bunko paraszttal mennyire ki tud jönni a nője.

2022. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2022. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!