Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor bajom van nem számíthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bajom van nem számíthatok a páromra ez miatt meg veszekszünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, ha gödörben vagyok pl megszűnik a munkahelyem, vagy el akarok költözni másik albérletbe ami olcsóbb stb, a parom mindig ugy reagál, hogy nem ia vigasztal nem is segit, semmi, hanem azt érezteti a te bajod, költözzél ha te akarsz, stb.


Valójában persze nem várhatok tőle semmit, neki megvan a kis mamahotele munkája, az én bajaim nem a mi bajaink.


De ettol függetlenül olyan utálatot generál belém, mintha vmi haver lenne csak, vagy nem is tudom. "Költözzél akkor máshova ha akarsz", mintha nem is a párom lenne, vagy nem is tudom. Megutálom elkezdem gyűlölni, holott az en problémám tényleg az én problémám.


Hogyan rakjam én külön a barátomat meg az életemet hogy ne utáljam meg a barátom azért mert nem támogat lelkileg sem es ugy beszél mintha köze nem lenne a lakhelyemhez(holott napi szinten van nálam)



#magánügy #azt csinálsz amit akarsz #te lakhelyed
2022. márc. 31. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Az életed nagyrészt magadnak kell megoldani.

Jó,ha van kire támaszkodni,ha baj van,de a te barátod nem ilyen.

Én hagynám az ilyet hátra és megoldanám a problémáim egyedül.

2022. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Persze jogy megoldom egyedül, muszáj is megoldanom meg bízom is magamban


De a barátomtól ilyeneket kapni hogy a te eleted, ugy csinalod ahogy akarod, ott elsz ahol akarsz meg stb. Ezt hallani, engem szabályosan idegesít, provokál, irritál. Tiszta ideg leszek, abbol meg veszekedés lesz, aztán azzal jön ne álljak belé, ha nekem van problémám.

2022. márc. 31. 21:05
 3/16 A kérdező kommentje:

Forditott helyzetben én minimum vigasztalnám a másikat hogy biztoa talalsz munkát, vagy lehet még albit is néznék neki, vagy legalább egy alap empátiám lenne.


Es nem az hogy azt csinálsz amit akarsz te bajod.

2022. márc. 31. 21:06
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ő nem a párod.
2022. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de minek vagy vele ? Egy olyan ember, aki nem segít és támogat, miért a párod ?
2022. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Mi a p*csáért vsgy vele???????

Persze erre nem fogunk választ kapni

2022. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Másik kerdésnél meg azt írták ne várjak semmit a másiktól.
2022. márc. 31. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt? Mert ha csak egy-két éve megértem hogy nem izgatja a barátod. Elvégre ez még totál komolytalan kapcsolat. Ha meg 5+ év és még mindig ilyen, akkor meg kukázd. Nyújts neki olyat, ami miatt megéri beléd időt és energiát feccölni...
2022. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ki tud egy mamahotellel versenyezni? Ingyen is van anyu mos főz is.
2022. márc. 31. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
A párod simán csak egy bunkó paraszt aki tesz rád magasról az se érdekelné ha utcára kerülnél. Ha neked ez a senki kell hát akkor nyeljed a békát.
2022. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!