Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 éve vagyunk együtt. 3 éve házasok, és van egy kisfiúnk. Mostanában nagyon hirtelen haragú. Soha nem volt előtte ilyen. Félelmet kelt bennem. Próbáltam vele veszélni, hogy miért ilyen, mi okozza ezt. Szerintem nem normális dolog, amikor már félelmet kelt bennem egy veszekedés alkalmával. Szeretem, de képes lennék elválni, mert félek hogy tényleg egyszer ennek pofon lesz a vége.
2022. ápr. 1. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

A gyk-n miért nem tudja senki leírni, hogy kisfiunk?

És ezek nevelnek gyereket. 6-7 éves tananyag.

2022. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
#1 :D Tudom hogy nem erről szól a kérdés, de engem is annyira bosszant hogy mennyien így írják...
2022. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert 1 hülye elkezdte, a többi meg megy utána. Pedig teljesen más a jelentése így, de ez sem tűnik fel nekik...
2022. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Az semmilyen szinten nem ok, ha félelmet kelt benned. Történt valamina családjában, munkahelyen? Történt köztetek valami, ami agressziót okozhat? Nem te vagy a hibás, csak kerdezem. Esetleg elnyomja a dühét feléd és néha kitör? Van valami rejtett problémája, amit nem tud megfogalmazni és ez frusztrálja?
2022. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én is arra gondolok, hogy a viselkedése valamilyen belső frusztrációból fakadhat. Valahogyan muszáj lenne vele beszélned erről.
2022. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!