Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit tennétek abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tennétek abban az esetben ha a párotok esetleg megfenyegetne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a párotok azt akarja menjetek bele egy elég kétes ügyletbe vele, amit ti nem akartok. Viszont ő megfenyeget hogy ha nem teszitek akkor olyan dolgot tesz ami árt nektek és akár a családotok bizalmát, vagy a munkátokat is elveszthetitek. Mit tennétek a nő helyében?😅

2022. ápr. 3. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy ennyire rossz lenne az emberismeretem, de akkor sem csinálnám meg. A családom bizalmát nem tudom elveszíteni, majdnem 15 éve vagyok ugyanannál a cégnél, de munkát mindig lehet találni.
2022. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Abban a pillanatban szakítanék. Ugye nem akarsz olyannal együtt lenni, aki fenyeget?
2022. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Lelépnék, amint lehet, aztán feljelentést tennék a rendőrségen.
2022. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Amit a kolléganőm, amikor a férje elverte.

Szólt a cégünk biztonsági főnökének, aki 4 emberrel meglátogatta a pasit. Az miután egy hónappal később kijött a kórházból, azonnal, önként aláírta a válási papírokat.

2022. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Igazuk van a válaszolóknak!

Milyen gyáva féreg lehet a fószer!?

Szégyen lenne férfinak nevezni az ilyet!

25f

2022. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez valami trollkodás? A röhögő szmájliból ítélve.

Itt egy tennivaló van. Arcába rögögni és otthagyni a jó édes anyjába. Esetleg még egy. Feljelenteni.

A 4-esre pirosat nyomtam. Az önbíráskodás nem megoldás.

2022. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék a rendőrségre feljelentést. Még aznap visszaköltöznék a családomhoz pár napra. Kivennék 1-2 nap szabit és diszkréciót kérve a főnökömtől elmondanám neki, hogy azért, mert a férjem ellen feljelentést kellett tenni, mert nagyon durván megfenyegetett. Az okokat természetesen nem taglalva, mivel rendőrségi feljelentés van az ügyben.


Ezután próbálhat befeketíteni ezek előtt az emberek előtt, nem valószínű, hogy sikerülni fog.

2022. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én nevemet nem adtam és nem is adnám semmihez, ami kétes. Nem vagyok tökéletes, de senki nem éri meg ezen a földön, hogy bajba kerüljek miatta.

Fenyegessen, inkább szakítok, mintsem életem végéig viseljem a következményeit valaminek ami illegális, és lehet már 1 év múlva nem is lenne velem. Senki éri meg!

Sőt, ha fenyeget, lehet fel is jelenteném.

2022. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anonim segélyezervezethez fordultam.
2022. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném melegebb éghajlatra. Ilyesmivel hiába fenyeget, sem a családom hozzáállását, sem a munkám nem tudná veszélyeztetni.
2022. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!