Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem első látásra? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra? Mit gondoltok? Boldog vagyok, tudom csak ez szamit, de mások szerintem furcsálják a dolgot.

Figyelt kérdés

4 hete hogy szakitottunk a párommal mert megcsalt. Mi egyutt is éltünk. Én soha nem csaltam meg őt. Most hogy már nem vagyunk együtt, elkezdtem beszélgetni 1 fiuval a neten, és szombaton találkoztunk. Mintha szerelem lett volna első látásra, mindig rá gondolok azota, sokat beszélünk, és én is érdeklem őt - ez számomra nagyon fontos -

Ezek után már nem is gondolok a volt páromra, csak erre a fiura, alig várom hogy talalkozzunk, nagyon tetszik nekem. Nagyon boldognak érzem magam.

Kicsit félek mások véleményétől, hogy majd azt mondjak hogy hamar tultettem magam a volt páromon, de mellette sokat szenvedtem, megalázott, hazudott, megcsalt, csak én tudom milyen rossz volt az utobbi idő vele. Szombat ota mintha teljesen ki lennék cserélve, boldog vagyok. Még nem volt első csok csak puszi az arcomra, es azt mondta nekem hogy ebbe a kapcsolatba csak akkor erdemes belekezdeni ha nem 2 napra tervezem! Ő komoly kapcsolatot akar. De én is!

Ez igazi szerelem első látásra. :)


2010. szept. 14. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este talalkoztunk, de egesz nap izgultam hogy mi lessz, nem birtam enni, aludni. Tisztara görcsbe volt a gyomrom. Imédok vele lenni, pedig meg csak ketszer talalkoztunk.
2010. szept. 14. 20:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ha már szakítottál, senkinek semmi köze hozzá, mikor lépsz tovább.
2010. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne tarts mások véleményétől! Az előző párod nagyon rossul viselkedett veled,megérdemelsz egy normális embert! Sok szerencsét,és boldogságot!:)

2010. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Velem is így volt, csak nálam annyiban volt másabb, hogy mikor szakítottunk a sráccal, a másik fiúval 2 nap múlva ismerkedtem meg a buszon:$

Egyszerre találkozott a tekintetünk, és mindketten azon gondolkodtunk, hogy hogy kéne megismerkedni.

Elkérte az msn címem, telefonszámom, még aznap este elmentünk sétálni, és 4 óra sétálgatás után megcsókolt.

Persze egyből egyikőnk sem lett szerelmes, de ma már mindketten azok vagyunk. Szerelem első látásra. (:

2010. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
de jó neked.. velem szakított a voltpárom több mint egy hónapja és azóta sem érdekel senki más. Pedig nagyon szeretném,hogy legyen valaki. Irigyellek:( és szerintem ne aggódj mások véleménye miatt.Ez a te dolgod!
2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy mások mit mondanak, hanem hogy nem csapod-e be magad. Lehet, hogy nem, de lehet, hogy igen. Szerintem aki hosszú kapcsolaton ilyen rövid idő alatt túlteszi magát, az igazából nem tette túl magát, csak besöpört a szőnyeg alá. Vagyis valahol elő fognak még jönni a fájó emlékek, erre számíts. Szerintem kell egy kis idő, amíg az ember megemészti a múltat, tanul a fájdalmakból, és csak utána érdemes új kapcsolatba kezdeni. De ez csak a saját véleményem.
2010. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarok illúzióromboló lenni, de én nem hiszek ebben a "szerelem első látásra" dologban. Ahhoz, hogy valakibe szerelmes legyél először meg kell ismerned. Ne keverjük a szerelmet a fellángolással. Ez, hogy komoly kapcsolatot akartok pozitívum, de ne siessétek el itt az egésznek a hevében. Ismerem ezt az érzést, mikor csak Ő jár a fejedben, ficánkol a gyomrod stb, de ha nem ismered ki eléggé és úgy ugorsz egy kapcsolatba akkor csúnya vége lehet.

Kívánom, hogy ne így legyen. Sok szerencsét. :)

19/F

2010. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!