Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy srácba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba. Olyan dolgokat tudtam meg, amiket nem kellett volna róla. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Kb 3 hónapja találkoztam egy fiúval,ő 23 éves, mindig lent volt nagyjából abban az időpontban, amikor én sétáltattam a kutyámat, rengeteget láttam, és mindig is nagyon tetszett, csak féltem megszólítani, vártam hogy majd talán ő. Aztán egy nap véletlenül(tényleg véletlenül, pont böngésztem valamit a telefonomon)neki mentem. Aztán persze sűrűn bocsánatot kértem, majd elkezdtünk beszélgetni. Aznap 2 órával tovább maradtam lent a kutyával, nagyon jól el voltunk. Majd másnap is találkoztunk. Harmadnak, majdnem mindig, kivéve péntek szombat és vasárnap nem volt lent, de a kocsiját sem láttam a ház előtt. Majd elmentünk moziba, közös programokat csináltunk estére, nagyon jó volt köztünk az összhang. Kb 1,5 hónapja beszéltük meg hogy ok, akkor megpróbáljuk együtt. Aztán jöttek furcsa dolgok. Soha nem beszélt a családjáról, amikor kérdeztem kitért. Aztán persze szóba jött a Facebook, hogy jajj de jó lenne ha kapcsolatban lennénk meg stb. Igazán ez csak egy tesztnek volt jó, mert totál megbukott. Először jött azzal, hogy az olyan butaság,meg senkit sem érdekel hogy ki kivel van kapcsolatban...Aztán a beszélgetés végére már nem is volt neki profilja. Nem hagytam annyiban, megkerestem. Meg is találtam. Ő volt az, a srác akit sikeresen megszerettem. És kint volt hogy kapcsolatban van vele: valami vidéki lánnyal. Egy világ omlott össze bennem. Annyira szégyelltem magam. Ráadásul ilyen hülye néven van fent, hogy még véletlenül se lehessen megtalálni. Miért titkolhatta el hogy van barátnője? És ezt mégis hogyan gondolta? Az a baj, hogy én iszonyatosan megszerettem ennyi idő alatt, tipikusan az a srác, aki nekem kell. Megvan benne minden, amire szükségem lenne...Ez esetben talán még több is. Mit csináljak? Elmondjam neki hogy tudok mindent? De akkor tuti a barátnőjét fogja választani. Vagy ne mondjam el neki, és csináljak úgy hogy nem tudom, hátha valamikor elmondja? Mi lenne a legjobb? Köszi előre is a válaszokat!
2011. okt. 24. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kutyából nem lesz szalonna...szokták mondani. lehet, hogy ha összejönnétek, veled is ezt csinálná, szóval biztos, hogy ő kell neked?
2011. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A jó kapcsolatnak az a titka ha mindent megbeszéltek! Sztm jobb ha mondod neki mert te se éreznéd magad olyan jól vele ha közben tudod hogy lehet más jár az eszében..Ha meg a másikat válassza akkor meg annyit is ér. Bár én kicsit bosszúálló vagyok:D de h aztán őt választaná akkor elmondanám a csajnak milyen köcsög barátja van h veled kavart.. miközben ő volt neki.. és hogy tudd bizonyítani, mielőtt elmondanád neki csináljatok közös smacis képet:P:D ha bunkó lesz és tagadja vagy bevallja és őt válasza.. akkor megérdemli a bosszút;)
2011. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok hülyeséget művelnek mostanában fészbukon. Van akik csak úgy poénból kapcsolatban vannak lány-lánnyal, fiú-fiúval emg mindenféle kombináció. Bár ha ennyire terelte a témát ez nem valószínű de ez is egy lehetőség.
2011. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legyél te is kapcsoltbe vmi idegennel, kész
2011. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj biztos vagy benne hogy neked ilyen fiú kell? megcsalja a barátnőjét veled... oké lehet szakítanak és te összejössz vele. honnan veszed hogy nem fogja veled ugyanezt megcsinálni? :D

ja ez meg még csak egy csaj... lehet minden vidéki nagyvárosban tart egyet...

2011. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem az ismerősöm, ezért a képeit nem látom, de sok képen meg van jelölve, és egy csajjal van a 90%ában, szóval feltételezem nem csak valami Fb-kapcsolat. Nem tudom, mert természetileg(már ahogy megismertem, mielőtt ez kiderült volna)teljesen hozzám való. Megért, benne simán bíztam volna vakon. Most már ugyan nem, de szeretem is, és ez így most nagyon rossz.
2011. okt. 25. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelem becsülöm az őszinte érzéseidet, mennyire ártatlan vagy. Mennyire nem értik ezt az érzést azok, akik itt pl a "Beleszerettem egy nos ferfiba, mi legyen tovabb?", meg"Félek, hogy beleszerettem egy nős férfiba, aki hasonlóképpen vonzódik hozzám, de én is házas vagyok. Mit tudok ez ellen tenni?" meg hasonlók. olvasd el őket, és örülj, hogy te nem egy defektes érzéketlen tssskó vagy, mint azok. A Srác, meg.... hát.... lehet, tetszel neki, de a másik is. Még nem csalta meg, de érzelmileg már ott van a közelben. Beszélj vele, és ne legyél te is egy kapcsolatba belerondító lelkiismeretlen lelki zombi, mint az említett másik cikkek kérdezői!

Őszinteség, tisztesség.


(Hogy én is milyen álomvilágban éleknéha..., lassan ezekhez a szavakhoz is értelmező szótár kell majd. Tebenned még teljesen jól működik a lelkiismeret, EQ is, őrizd meg!)

2012. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!