Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy évek óta tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy évek óta tartó párkapcsolatban hogy nem mutat be valakinek?

Figyelt kérdés

Igaz férfiról van szó. De na. A menyasszonya vagyok. Furcsállom.

Jó 10 perces beszélgetés volt és nem mutatott be csak álltam ott mint a bizonyos...


2022. ápr. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság és teljes neveletlenség hiánya, de más irányú messzemenő következetést nem vonnék le belőle.
2022. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen unintelligens.
2022. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem mindegy a kontextus.


Mert ha en pl nem vagyok bemutatva egy kávézo pultosának akivel 10 percet bratyizik en kb lesz.rom.

2022. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyt Ismerik egymást, de sem őt sem engem nem érdekel egy pultos.őt meg mint nő sem érdekli. Csak azért szóba áll már vele mivel ismeri a férjét.

A pultos néha nyalizik nekem probálna velem barátkozni, értékelem a gesztust de ennyi.


Nyilván más lenne ha pl a legnagyobb baratjának nem mutatna be

2022. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire ismeri a másik embert. Vannak szituációk, amikor teljesen felesleges bemutatni valakit a párunkként, hiszen tök egyértelmű. Itt arra gondolok pl., hogy amikor a páromhoz költöztem, csak azoknak a szomszédoknak mutatott be, akikkel többet beszélgetett, kis túlzással baráti kapcsolatot ápolt. Az a szituáció, hogy pl. összefutottunk az utcán a két emelettel alattunk lakó fickóval és beszélgettek a ház dolgairól, számomra semmi szükségét nem jelentette, hogy külön bemutasson neki. A fontosabb embereknek be lettem mutatva (családtagok, közeli barátok, kollégák), nekem ez számít, semmi több.
2022. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!