Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, próbáljak vele megint beszélni hogy mi a gond?

Figyelt kérdés
A párom mostanság alig van itt, mármint itthon. Hazajön munkából, de olyan mint valami szellem lényegében. Ha megkérdezem hogy van, milyen napja volt, stb 2 szóban válaszol. Ő nem kérdez, viszont ha valamit, ami mind a kettőnkre tartozik, elmesélek akkor is csak hümmög meg annyit mond hogy az jó, na jól van, szuper vagy ilyesmi full unott hangon. Az egyik kollégámmal elmentem kávézni munkaügyben, és amikor az egyszerű emberi kedvessége baromi jól esett és szomjaztam rá, akkor is arra gondoltam, hogy bár a párommal kávéznánk, bújnánk össze, beszélgetnénk, vagy bármi ilyesmi. Már próbáltam vele beszélni, de nem figyelt. Félek hogy valami baja velem van, mert a barátaival elmegy találkozni, vagy ha ők jönnek, akkor is kedves, nyitott, de engem kerül kb. Mit tegyek szerintetek? 6 éves kapcsolat (29 vagyok, nő, ő 31, férfi😄)

2022. ápr. 5. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Lehet az agyára mész. De az is lehet hogy más nő van a háttérben. Le kéne ülni beszélgetni egy üveg finom bor mellett.
2022. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha már beszélni sem akar, az nem jelent sok jot.

Én kedvesen aranyosan elmondanám, hogy szeretem imádom, de ez így nem mehet tovább, hogy nem beszéltek. Erdeklodjon vagy pedig hagyjátok egymást és keresel olyat, akit erdekelsz is.

Lehet, hogy túl fiatalon jottetek össze, akkor nem gondoltátok, hogy hosszabb távú lesz a dolog és idővel rájött, hogy mégsem ez a kapcsolat kell neki, csak elvan benne, mert kényelmesebb, mint egyedül.


23N

2022. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este felejtsd ott magad egy barátnődnél. Nézd meg, mit reagál. Ha nem kere, nem érdeklődik, akkor egyértelmű, hogy vége.
2022. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megunt .
2022. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!