Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó neki semmi amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó neki semmi amit csinálok?

Figyelt kérdés

Tegnap megkért a párom hogy hordjak neki téglát, meg ma is.

Tegnap hordtam neki de olyan helyen van ahonnan elég nehéz kiszedni. Ez mellett még kapáltam, elmosogattam, porszívóztam és mostam. Este 7 kor mondtam neki hogy én már bemennék mert kezdek fázni és a derekam is becsípődött, elkezdett velem morogni hogy ugyan mitől fáj a derekam meg ha valamit kell csinálnom akkor én már mindjárt a kifogásokat keresem. Aztán bejött ő is na akkor meg azért kaptam mert még nem voltak kiteregetve a ruhák és hogy én nem értem rá egész nap meg alig csináltam valamit. Ma is mondta hogy hordja neki téglákat mire haza ér és takarítsam is meg őket egyesével de nem nagyon bírtam már kiszedni meg azért na elég fárasztó és félek hogy megint veszekedni fog velem. Akármit csinálok neki nem jó semmi, szerinte alig csinálok valamit. Bár igaz most munkanélküli vagyok.



2022. ápr. 5. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Bontott téglából építkeztek?
2022. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd el.
2022. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert egy gyökér. Élvezi ha bánthat.
2022. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Múltkor az volt a baja hogy nagytakarítást csináltam bent, a második napra már csak a konyha és a nappali maradt azzal végeztem is kb 3 óra alatt. Mondtam neki ha kész vagyok megyek majd ki csinálom az udvart. Kész lettem és lepihentem, bejött és morgott velem hogy én miért pihenek alig csináltam valamit nehogy már ennyitől elfáradjak.
2022. ápr. 5. 11:37
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos baj van a hozzáállásommal szerinte.
2022. ápr. 5. 11:38
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Lusta picsa vagy !
2022. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, ez tuti kamu. Ennyire nem lehet senki ostoba.
2022. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. De ki az ostoba? Én vagy ő?
2022. ápr. 5. 11:43
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudtok valakit megkérni, hogy segítsen be? Rokonok?
2022. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy az ostoba, amiért ezt eltűröd
2022. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!