Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent,ha a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent,ha a férfi nem érez irántam semmit, de közben az ellenkezőjéről beszél?

Figyelt kérdés
Folyton keres, naponta hív, látni akar,jól érzi magát velem, imád, én vagyok akiben minden megvan amit keres, szex közben úgy fogalmazott, hogy ez nem szex, ez szeretkezés...Sosem mondott nekem még férfi ilyet, főleg nem az aktus közben. Majd egy nap azt mondja, hogy nem érez irántam semmit. 4 nappal később, mikor felhívott egy ürüggyel, ami tényleg korábban meg volt beszélve... átjön, hogy megcsinálja amit meg kell...természetesen megkérdezte, hogy vagyok? És beszélgetni kezdtünk. Azt mondta, hogy ő azt látta rajtam, hogy nekem vannak érzéseim iránta, neki pedig semmi sincs. Úgy érzi, hogy becsap ezzel, ezért akart szakítani. Azt mondta, semmiben sem hazudott, amiket az ismerkedés, kapcsolat kiforrása alatt mondott(nem egészen 2 hónap). Nem tudja mi van vele, hiszen minden olyan jó, még is ez a gát van benne, nem érti miért. Aztán megkérdezte, mielőtt haza indult,hogy megölelhet-e? Megölelt. Álltunk némán, egymás karjaiban,percekig, csendben.Pusit nyomott a homlokomra. Mielőtt kilépett az ajtón, néztük egymást némán,közelebb hajolt, és elkapott. Megcsókolt. Időt kért.

2022. ápr. 5. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben nagyon igyekeznék ezt a hapsit elengedni. Nem értem, minek kér időt, ha bevallotta, hogy semmit nem érez, te viszont igen.
2022. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Leginkább azt, hogy játszik, szórakozik veled.

Azzal mit sem törődik, hogy te mit érzel, mit szeretnél, te pedig hagyod is ezt.

2022. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Olyan barátként szeret, akivel dugni is jó. Kedvel, de nem szerelmes, és jelenleg nincs jobb nálad. Ha szerelmes lesz vkibe, akkor vagy szó nélkül eltűnik, vagy bedobja a legyünk barátok menekülő dumát. Lényegében nem akar elköteleződni, nem fog feleségül venni, de sokkal jobb veled, mint teljesen egyedül recskázni. Nem akarom mentegetni, de voltam ilyen helyzetben. Sajnos nem mindig abba szeretünk bele, akibe kéne, vagy megérdemelné. Sőt általában nem.
2022. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Lényegében nem akar elköteleződni, nem fog feleségül venni, de sokkal jobb veled, mint teljesen egyedül recskázni."


Akkor ezt meg kell mondani őszintén és nem "időt kérni". Ez a pasi valóban be van rezelve az elköteleződéstől, de azért kell valaki akit folyamatosan szexre használhat. Lehet hogy van hozzá szép körítéssel egy kis szöveg, de valójában csak talonban akarja a kérdezőt tartani. De normális elkötelezett kapcsolatot nem akar.

Nem tudom hány éves ez a férfi, de ha ő maga sem tudja, hogy mit akar egy nőtől, akkor talán nem kellene hülyíteni senkit. Előbb jöjjön tisztába önmagával.

2022. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
33éves a férfi. Van egy kislánya, akit egyedül nevel. A felesége, akivel 12 évig élt házasságban, a gyerek születését követően agykárosodást szenvedett. 3 és fél évig ápolta a feleségét. Kétlem, hogy recska partner lennék egy olyan férfi számára, aki a felesége ápolása, kitartása mellett évekig nem létesített senkivel szexuális viszonyt. Tudom,hogy nem élne tul még egy ilyen tragédiát, mert ő mondta. Lényegesnek gondoltam, hogy ezt leírjam, mert ez nagyban befolyásol szerintem, egy emberi életet.
2022. ápr. 5. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnálatos. És nem is gondolnám, hogy recska helyett tartana téged. ETtől függetlenül érzelmei irántad sajnos nincsenek. Neked viszont annak, úgyhogy ha belemész az időkérős vagy bármi egyéb további játékba, csak te sérülsz.
2022. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szecelne de járni már nem akarna
2022. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5

Mondjuk ezt leírhattad volna előbb is, már a kérdésedben, mert így látszik, hogy a feleségével történtek miatt fél egy komolyabb kapcsolattól. Nem tudom járt e pszichológusnál, mert mintha még nem dolgozta volna fel a történteket. Ezért sem tud hozzád "normálisan" kapcsolódni.

2022. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad van 8as , leírhattam volna. Igazából miután feldolgozta a tragédiát, amit bársosem fog teljesen, ezt ő magam mondta, ettől független aszerelem elmúlt a felesége iránt. Hiszen annyira megváltozott, és más ember már a betegség óta, hogy felismerni sem lehet. Szóval utána, kb egy évvel ezelőtt, lett egy párja, aki nemigazán volt a párja, mivel szeretőként volt benne egy viszonyban, de a nő, nem hagyta el a férjét miatta. Valószínűleg a tragédia, és ez is, egy hatalmas fájdalom és csalódás lett neki. Érdekes, hogy ahol szerető volt, ott szerelmes is volt. Akkor? És amúgy a "kapcsolatunk" alatt elkezdett kötődni.Legalább is ezt mondta...
2022. ápr. 5. 15:57
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

A szeretői viszonynál bátran mert kötődni, mert tudta, hogy nincs tétje a dolognak, mivel a nő nem akarta érte elhagyni a férjét.

Te nem vagy férjnél (gondolom), ezért tudja, hogy veled egy kapcsolat tényleg komoly lehet, ezért fél hozzád kötődni. Veled nagyobb a felelősség.

2022. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!