Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem leküzdése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem leküzdése, vagy az ellenkezője?

Figyelt kérdés
Tetszik, rajongok érte, meg minden. Ez plátói szerelem részemről, mert ő egy nálam idősebb férfi, (nem vagyok egy ribi, hogy vén bácsikákkal jöjjek össze) de viszont ismer engem, meg minden, és találkozásunknál puszi-puszi van, és mindig ő jár a fejemben. Nagyon szeretném, ha ezt ő tudná, meg hogy nem is. Ugyanis nagyon megértő, tök kedves, vicces ember, azonban rettegek attól, hogy nem venné komolyan és rajongásnak gondolná. Valahogy el kellene felejtenem, vagy az ellenkezőjét? Segítsetek! Nagyon szépen kérlek titeket, hogy ne sértsetek meg beszólásaitokkal, mert nem lenne számomra jó érzés:( Meg tényleg nem vagyok az a fajta, hogy csak a szexre menjek, csak így együtt lakni jó lenne vele.

2016. dec. 25. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a korkülönbség? Van családja? Te mennyi idős vagy?
2016. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kérlek ne nézz le!

Én 13/L Ő 42/F

Elvált. De ő nem az a macsó fajta, inkább visszafogottabb.

2016. dec. 25. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Drágám, még gyerek vagy. A lánya lehetnél. A szüleid és barátaid mit szólnának egy kora 40-es lovaghoz? Én 25 alatt nem tudok nőt komolyan venni. F/37
2016. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a lánya lehetnék, persze! De akkor mit tegyek, hogy elmúljon, vagy hogyan fogjam magam vissza? :(
2016. dec. 25. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:

13 eves vagy?

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ebbol semmi jo nem sulne ki. Ha normalis a pasi, akkor nem fog kezdeni egy "gyerekkel",

ha igen, akkor meg pedofil, szoval akkor meg jobb, ha menekulsz.

Tudom, hogy ez most nem fog segiteni, de en is rajongtam idosebb ferfiakert a te korodban. Volt pl egy 28 eves testnevelotanar az iskolankban, nagyon jokepu, minden lany odaig volt erte. De ha jobban belegondolsz, meg o is tulsagosan idos lett volna akarmelyikonkhoz.

Mondhatnam, hogy felejtsd el, de ugyse fogod, amig nem talalsz egy korban jobban hozzadillo fiut.

De azert probald meg elfelejteni a dolgot, vagy ird ki magadbol egy naploban, kezdj el novellakat irni vagy hasonlo.

2016. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és az ötletet akár egy napló írásához is. Nagyon sokat segít, hogy válaszoltatok, legalább addig írom míg nem felejtem el! Nagyon szépen köszönöm. :)
2016. dec. 25. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első és harmadik vagyok, és tapasztalt férfiként is az 5-ös hölgy mellé állok. Hidd el, ez illuzió....egy apát keresel benne, és ezek az érzések keverednek....nem elfelejteni kell, csak rendezni magadban, hogy ő nem lehet az igazi.
2016. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem nézlek le, viszont ez nagyon a felejtős. Amúgy a magyar törvények értelmében amíg nem vagy 14 nem is lehetne szex köztetek, mert ez ebben a felállásban még büntetendő.


Ez még csak fiatalkori rajongás a részedről, habár nem is értem, hogy leírtad hogy rajongsz érte, majd "rettegek attól, hogy nem venné komolyan és rajongásnak gondolná." Ez csak rajongás, te is elismerted, ő is tudná, remélhetőleg. Ha bepróbálkoznál nála egy értelmes férfi nem menne bele. Ha mégis egy 42 éves férfi egy kiskamaszt csak kihasználna, habár még ahhoz is nagyon fiatal vagy. Elég gerinctelennek/ betegnek kéne lennie, hogy bármit akarjon tőled szexuálisan.


"csak így együtt lakni jó lenne vele" ez nagyon aranyos, de közben süt is ebből, hogy nem állsz még készen komolyan kapcsolatra. Gyermekien ártatlannak tűnsz, egy ilyen korú pasi viszont nem ezt keresi, hanem egy tapasztaltabb, érett felnőtt nőt, akivel komolyabb kapcsolata is lehet.


Leküzdeni nagyon nem tudod, de idővel elmúlik az érzés (még ha most nem is ezt érzed). Próbáld lekötni magad, új hobbit találni, esetleg korodbeli fiúkkal ismerkedj (azért a szex nagyon korai lenne, de mondjuk egy csók már belefér :) ). Minél görcsösebben próbálsz továbblépni annál nehezebb. Egy idő után enyhülni fog magától is.

2016. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor 21 leszel, akkor ő már 50 lesz, mire 41 leszel ő már 70 felett jár majd. Szerintem sok az a 30 év!

Gondolj arra, hogy majd egy veled egykorú jókinézetű lovagod lesz 10 év múlva.

2016. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13 évesen még gyerek vagy. Egy 40 éves férfi a 30 éves nőkre hajt. Hacsak nem pedo de reméljük nem az.

Egy 13 évesnek még különben sem ilyen dolgokkal kellene foglalkoznia. Ezeket ne vedd sértésnek de még gyerek vagy!

2016. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!