Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ha ezt mondaná párod össze költözés előtt?

Figyelt kérdés

Mikor össze költöztünk 4éve jártunk már és előtte többször töltöttünk együtt huzamosabb időt. Tehát abszolút láthatta milyen vagyok, hogy elvégzem a házi munkát alapból, nem problémázok h van e főzve stb..és a fejemhez vágta h ő nem fog kiszolgálni.


Ezt úgy érzem teljesen alaptalan volt de mind a mai napig annyira betartja hogy úgy érzem nem is a társam. Ilyen értelemben mintha 2 külön ember lennénk akiknek semmi köze egymáshoz. Nincs az hogy ha neki van ideje akkor igyekszik a másiknak könnyíteni és mondjuk tudom h eddigre ér haza melegítek vacsit,vagy mondjuk addigra megcsinálom helyette ezt vagy azt..


Én ezt fordított esetben alap h megteszem.

33f



Nem a feminizmus irányába akarom elvinni a dolgot.


2022. ápr. 5. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Hát pedig ő a feminizmus irányába viszi a dolgot.

Előnyöket akar, feladatokat nem. Ez a tipikus "jogai vannak, kötelesség fúj".

Hosszútávon meg fog mérgezni - márha komolyak vele a szándékaid, mivel neki nem azok úgy néz ki. Egy kapcsolatban a közös fészek fenntartása mindenki feladata, ha ő ezt tehernek érzi, akkor csak élvezni akarja a gyümölcsöt, de kertészkedni nem akar.

2022. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Jogosan érzed úgy, hogy nem a társad. Vannak olyan dolgok amit szívesen, szeretetből, kedvességből teszünk meg a másiknak, másikért, nem kötelességből, aláztatásból, de ezt ő ezek szerint direkt hárítja.

Fiatal és makrancos még.

2022. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem. Az, hogy segíti a párját az ember munka után abba mi a kiszolgálás, ha mindkét fél egyenlően segíti egymást a házimunkában?
2022. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg rossz tapasztalat miatt centizi ki ennyire. Sajnos rengeteg pasi csinálja, hogy a beetetési időszak után szép lassan mindent áttol a nőre. Próbálj vele erről beszélni, hogy jól esne, ha spontánabb lenne az életetek.

Vagy ha téged egyszerűen az zavar, hogy nem veszi észre, nem viszonozza, hogy te alkalomadtán plusz dolgokat is megteszel, akkor egyszerűen ne csináld. Kedveskedj neki máshogy. Biztos van aminek jobban örülne, mint hogy 10 perccel hamarabb vacsorázhat, vagy eggyel kevesebbszer kell kimosni a kádat.

2022. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Lehet, hogy ez annak a tünete, hogy ő nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban. Elvan veled, amíg nem jön jobb, de nem akar plusz energiát beletenni.

Elég kicsit körbenézni: amelyik nő szerelmes, az a csillagokat lehozza, sokszor erőn felül, csak hogy a párját boldoggá tegye. Cserébe őt is a tenyerén hordozza a férfi.

Ahol csak élnek egymás mellett, ott van ez, amit te írsz. Mindenki magának.

2022. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Jobban aggódik, mint kellene, de ezt nem feltétlenül rosszindulatból teszi. Ha megterhelő a házimunka, mert aránytalanul sokat végzel el te, akkor írjátok össze, osszátok be, ki mikor és mennyit csinál. Ha megvan az egyensúly, csak a figyelmességek maradnak el (mint a kérdésben írt példád), akkor te továbbra is járj elöl jó példával, ha valamit megtesz érted, említsd meg, hogy milyen jól esik, és akár meg is kérheted konkrét dolgokra. (Pl. "20 perc múlva otthon leszek, melegítesz légyszi kaját, hogy tudjunk rögtön kajálni?")
2022. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

"Nincs az hogy ha neki van ideje akkor igyekszik a másiknak könnyíteni és mondjuk tudom h eddigre ér haza melegítek vacsit,vagy mondjuk addigra megcsinálom helyette ezt vagy azt.."


Mi az az "ez vagy az"?


Nekem ez a kajamelegítés szintén mumus. Egyrészt nem vagyok mindig ugyanakkor éhes, másrészt vannak azok a sztorik papákról, akik inkább nem esznek, ha a mama nem meri ki és melegíti meg nekik az ételt.

2022. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyomi.
2022. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7es étek csak példák. Attól még én eszek nem azt mondtam h állandóan tegye csak néha néha..


Ez vagy az: bármi ( viráglocsolás, felseprés ) olyan dolgok amik általában " én szoktam " csinálni, de megteszi helyettem, csakhogy nekem ne legyen rá hazaérve gondom

2022. ápr. 5. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet neki ez fel sem tűnik. Nem úgy gondol ezekre a dolgokra, mint amikkel kimutatja a szeretetét feléd. Ha sehogy sem érzed, akkor talán beszélni kellene vele. Akkor is, ha ez a jelenlegi szitu zavar téged, kérdezd meg róla a véleményét, mondd el neki, hogy te örülnél ilyen apróságoknak stb. De ha pl neki ez múltbeli rossz tapasztalatok miatt mumus téma, akkor meg osszátok fel szépen, hogy kinek mi a dolga, és mindenki tartsa hozzá magát, és keressetek más módokat arra, hogy könnyítsetek a másikon.
2022. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!