Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

Feleségemmel gyereket szeretnénk, viszont én nem merek még belevágni, mert szerintem fogynia kellene. Nem is arról van szó, hogy nagyon kövér lenne, csak aránytalanul hízik, és mind a hasán van. Lemértük, közel 140 cm, ami szerintem rengeteg.

Félek, hogy ha ezt elmondom neki, akkor teljesen kiakad rám. Jogosan aggódom így?


2022. ápr. 6. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem egy nap alatt lett ilyen. Miért hízott meg és miért nem beszeltetek a súlygyarapodásról korábban ?
2022. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan, de felesleges ebbe belemenned a gyerek kérdés kapcsán, mert nagyon ki fog akadni, hogy nem is akarsz tőle gyereket.

Menjen el nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magát, ott el fogják mondani, hogy túlsúllyal kisebb a teherbeesés esélye, a terhességi diabétesznek nagy a kockázata, és lehet elküldik endokrinológushoz is.

2022. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 33N vagyok, van már egy kisfiam az első házasságomból. Megértem a problémád, én jogosnak is érzem az aggodalmad. A helyedben úgy közelíteném meg a témát, hogy elmondom, aggaszt, hogy terhesség/szoptatas alatt további súlygyarapodás várható, ez kihat a baba egészségere és az övére is. A terhességi diabétesz kockázata is nő, nagyobb lesz a baba súlya - téraránytalanság programcsászárhoz vezethet- abból nehéz a felépülés stb. Terhesség alatt is lehet kímélő kismama tornát csinálni, erre is biztatnam, hacsak nincs konkret orvosi ellenjavallat. Ha nem megfelelő hormonegyensúly miatt hízott, az nehezítheti eleve a teherbeesést, növelheti a spontán vetélés kockázatát.
2022. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!