Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz a szex a kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a szex a kapcsolatban, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolata kezdete óta küzdünk ezzel a problémával, a páromnak kicsi a farka, nem szereti és nem is bírja az erősebb szexet, nagyon "vanilla" az egész. Ő 1-2 percen belül elmegy és ennyi a szex, nyilvánvalóan így nem élvezetes számomra az egész, ezért nincs is kedvem vele szexelni, amit ő állandóan szóvátesz. Mindig azt mondja, hogy biztos aszexuális vagyok, pedig ezt én érzem, hogy nem igaz, csak nekem az nem szex, hogy 2 percig rángatózik és én ebből semmit nem érzek. Neki egyértelműen kevesebb szexuális tapasztalata volt, mint nekem, nem is ez a baj, hanem hogy önző szex terén és amit csinál is, az is gyengécske.

A kapcsolat egyéb téren kiválóan működik, de itt megrekedt és nem is hiszem, hogy tudna fejlődni.


2022. ápr. 6. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak: kezdetektől fogva szar, önző, sérteget, rád hárítja a felelősséget, fejlődésre alkalmatlan. Az idő elteltével csak hatványozódik a probléma. Én ezt így megoldhatatlannak tartom. Lehetne szajkózni a szokásos ülj le, beszélj vele dolgot, de itt már nem érne semmit. Ahhoz ugyanis mindkét fél tenni akarása kell.
2022. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A méreten nem fog tudni javítani, még műtéttel is necces, ezt a részét átérzem, sorstárs... De a többiben azért igen. Ha a "többiben" nem hajlandó javulni, akkor tényleg nincs értelme. :(
2022. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó lehetőségként vesd fel, hogy csak akkor van behatolás, ha előtte, kielégített.
2022. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondhatod, hogy amúgy minden szipiszupin, ha ilyen önző módon áll hozzád? Ne akard bemesélni, hogy minden másban tökéletes? Nos, ha nem akar változatni, akkor offoska. De mindenképpen világosítsd fel, hogy miért
2022. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez volt az asszonnyal.

Aztán bejött a gyerek akit nem banok de több éve 0szex. És keresgélem a szeretőt. Ha van jó ha nem akkor szét vet az ideg

2022. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is kicsit hasonló a helyzet, bár a mérettel nincsenek problémák szerencsére. A paron hamar elmegy, egy év alatt több dolgot kiprobaltunk, de nem hozott tartós változást egy sem. A különbség az, hogy a párom akar tenni ellene, meg akarja oldani es szeretne, ha nekem is jó lenne.

A szex minőségével nincs probléma, csak az idő rovidsegevel.

2022. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod kiválóan működik, csak éppen a legalapvetőbb dologban nem egyeztek :D
2022. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!