Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, Ti hol/hogyan szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hol/hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem teszem fel a "szokásos" napi kérdést, hogy a neten milyen oldalakon, amire úgyis az lenne a válasz, hogy itt. :DDD

Az érdekel inkább, hogy a valóságban, a mindennapokban, a "való életben" hol, milyen helyzetekben ismertétek meg az eddigi partnereiteket.

(Bi lányok válaszát is várom, nyilván nekik is lehet ilyen tapasztalatuk.)

19L/bi



2018. jún. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én elég félénk vagyok, ezért zsúfolt helyeken nem.

De elmondom hol ismertem meg exeimet.

Iskolában, Balaton parton, könyvtárban és a legutóbbi a munkahelyemen. :)

2018. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Fidelitas táborban...
2018. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Én egy ösztrosokkos buliban. :)
2018. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Én nagyon nyitott személyiség vagyok. Bármikor bárkivel bármiről tudok beszélgetni, és többnyire így ismerek meg új arcokat. Akár egy vadidegennel el tudok beszélgetni, ha kell még a semmiről is. :)

Nagyon szeretem az emberek, persze határokon belül, és nem vagyok naív fajta.

Van az az embertípus, akit kilóméterekről kerülök, ők a "én vagyok az isten", " nekem mindent szabad, úgyhogy kuss" típusok. Ők taszítóak számomra.

2018. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

#4 vagyok

Bocsi, nem figyeltem a kategóriát. Nem vagyok leszbikus.

2018. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Itt:) Valaki?
2018. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyere, talizzunk az Okcupid-on! A jó keresőjével nagyon jól lehet szűrni a lányokban érdekelt lányokat és az angol felület miatt viszonylag suttyómentes. :) Csak jó lenne, ha többen lennénk... ;)
2018. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!