Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolatt egy szélsőjobbos (24f) és egy szélsőbalos (25n) között?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 08:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha radikálisak,akkor nem valószínű.
2022. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én próbáltam megváltozni, hogy ne legyek olyan szélsőséges, sikerrel. Pl régen gyűlöltem a melegeket, de beláttam, hogy hülyeség volt. Jobboldali propagand újságok helyett igyekszem függetlenebb oldalakat olvasni (vadhajtások helyett index). De attól még fontos nekem a hazám, Nagymagyarország, stb... és rossz hogy ezeket nem oszthatom meg azzal aki a legfontosabb ember az életemben. Ha meg esetleg mégis szóba kerül valami ilyesmi, már nem hülyéz le, de attól hogy nem mondja ki, és úgy tesz mintha megértene még látom ahogy forgatja a szemeit, és az arcán a megvetést...

Neki kevésbé központi téma az életében a politika, viszont ő semmit sem változott ebben, azon kívül hogy már nem szól be nekem, és tesz nevetségessé, ha valami számomra különösen fontos dologról van szó.

És még ebből adódik egy másik probléma is, hogy emiatt a világnézetünk, jövőképünk is teljesen más. Nekem visszataszító a hedonizmus iránti rajongása (pl drogok). És Magyarországon tervezek élni a jövőben is.

2022. ápr. 7. 09:29
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
mind a ketten szélsőségesek vagytok, sok a közös bennetek.
2022. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem sokkal jobb, ha olyan van mellettem akivel fél szavakból is megértjük egymást, mint hogy még otthon is "harcolnom" kelljen. A gyereknevelésben is lehetnek ebből később konfliktusok.
2022. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképpen sem. Szerintem olyan alapvető dolgokban nem egyeztek, hogy minden területére kihat az életnek. Illetve ha valaki az orbán rezsim létjogosultságával egyetért, az számomra egy vak és buta ember (elnézést kérek minden fidesz szavazótól, és igen, tudom az ellenzék, mzp sem a megváltó). De gyereknevelés esetén tuti problémák lennének. Most azt nem mondtad, hogy vallásos is vagy e, de nekem volt ilyen párom, minden vasárnap misén ült, és nulla egyház/valláskritikát lehetett megfogalmazni (igen, én ilyen átkozott ateista vagyok, vagy legalábbis a hit intézményes formájával van bajom). Illetve ő is nagymagyarország hívő volt, amivel én szintén nem értek egyet. Amúgy nem ezek miatt szakítottunk, sőt ő volt az eddigi legnagyobb szerelmem, egy rendkívül intelligens férfi volt, de tény, hogy a hajam tudtam volna tépni én is sokszor, meg a szememet forgatni😀 mert amúgy igyekeztem tiszteletben tartani a véleményét, de annyira más volt mint az enyém. Házasság, gyerek tuti nem lett volna belőle
2022. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*ja bocsi, a fideszes vonalat én képzeltem hozzá, azt nem írtad,nem rád vonatkozik, csak arra, hogy két ellentétes párt oldalán állni
2022. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg tökéletes pár.

Ahogy szokták mondani, az ellentétek vonzzák egymást 🤣

2022. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak az elején lehet igaz, akkor olyan izgi, hogy egymás ellentétei vagyunk. De később az én tapasztalatom alapján csak a hasonló gondolkodású emberek tudnak együttműködni/élni
2022. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%

6 és 7


Először is Viktorka nem szélsőjobboldali. Nagyon nem! Egyedül a radikális-liberális tömb kiáltja ki annak, de ők kb. bárkire rámondják ezt, aki nem szélsőségesen radikális-liberális, mint ők maguk. Még a szélsőbal is megkaphatja a náci jelzőt.


A szélsőjobboldali gondolkodású emberek könnyesre röhögik magukat - agresszív csoport esetén téged vernek könnyesre - ha Viktort oda sorolod.

2022. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!