Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a párkapcsolat lehet hosszú távú?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, egy kolegám 44 éves nő, több hónapja tetszettünk egymásnak, pár hete felmentem Hozzá beszélgetni, de úgy alakult, hogy lefeküdtünk, mert mindketten magányosak vtunk.


Azóta már több aktusunk volt, nagyon sokat beszélgetünk, szeretjük egymást.


Viszont gyereket Ő már nem szeretne, de pl össze költözésben benne van.


Sztetek a kor különbség miatt lehet jövője a kapcsolatunknak.


2022. ápr. 6. 14:53
 1/8 Laylah ***** válasza:
100%

Hányszor kérdezed még meg? Vagy dicsekedni akarsz? Nem értem.

Ha neked belefér az, hogy nem lesz családod vele, akkor más akadály nincs.

2022. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt még nem kérdeztem!
2022. ápr. 6. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:

1. pont: te szeretnél gyereket, ő nem. Itt már eldőlt a jövője. Egyébként, ha szeretne sem biztos, hogy összejönne.

Mondanám, hogy élvezzétek ki a helyzetet, aztán amikor úgy érzed, lépj tovább, de félő az erős érzelmi kapcsolódás, így inkább kerüljed őt.

2022. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindennap látom Őt a munkahelyen és a szex nagyon jó Vele. :)


A beszélgetések is nagyon jók, egymásra vagyunk hangolódva.


Az hogy nem lehet gyermekem, egy efogadható áldozat.


Arra gondoltam, hogy megkérem a kezét :)

2022. ápr. 6. 15:10
 5/8 Laylah ***** válasza:
100%

Aha, azzal várjál legalább egy évet még. Ha akkor is akarod, majd megteszed. A rózsaszín ködben könnyű örök szerelmet ígérni, főleg, hogy kvázi semmit nem tudsz róla úgy komolyabban. Éljetek együtt pár hónapot, ha akkor is együtt lesztek még, akkor vedd elő a témát újra.

Nem kötekedésből írtam.

Több olyan ismerős pár is volt a környezetemben, ahol éveken át dúlt a love, 3-6 év után eljegyzés, hatalmas boldogság, aztán összeköltöztek, és fél éven belül szinte mindegyik szakított. Könnyű távolról szeretni valakit, de teljesen más, ha a mindennapjaid része lesz, minden idegesítő kis szokásával együtt.

2022. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sok

...

2022. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
33N vagyok, a párom 23F. Soknak tűnik, de mi jól megvagyunk. A titok a nyílt kommunikáció, jó kémia, közös értékrend. Együtt is élünk, 1 év múlva tervezünk gyermeket. Szerintem ne az éveket számolgasd, nem az lesz a mérvadó. De azt tényleg neked kell tudni, elfogadható áldozat-e, ha nem lesz gyerek.
2022. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom. 40+-os magányos nő. Vajon milyen problémái lehetnek amiket még nem fedett fel előtted. :/
2022. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!