Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyes?

Figyelt kérdés

Én a pár női tagja vagyok és adott egy több, mint 2 éves kapcsolat és nagyon nagyon jól megvoltunk. Komolyan semmi gond nem volt. Néha volt 2-3 nap csend köztünk (nem élünk együtt még) ha kicsit összekaptunk, de ez volt a max. Tiszteletlenül soha nem beszéltünk egymással, de a kommunikáció forró fejjel a legkevésbé sem megy. Most egy apró hülyeségen én felhúztam magam és cinikusan nevettem, ami neki nem tetszett, mert érzékeny srác és ezért nagyon megharagudott. Én többször is bocsánatot kértem a viselkedésemért, de most ugyanolyan sértődött és dühös rám. Nem lehet normálisan beszélni, sőt, egyáltalán nem lehet vele beszélni, ami nagyon rossz, mert így hogy oldjuk meg? Mindvégig flegma és sértődött és nem enged kicsit sem. 1 hete, hogy nem beszéltünk, én végig sírok és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Tudja, hogy zavar ha 'csajozgat' és most hirtelen elkezdett követgetni minden régi női ismerősét. Nagyon őszinte gyerek és mondta is meg tudom is, hogy csak engem szeret, akkor most mi ez a kirohanás?


Kérlek szépen segítsetek, hogy hogyan tudnék vele beszélni, mert folyton én keresem és ő soha nem fog, illetve hogy erre a lázadására lenne valami magyarázat? Köszönöm, ha segítetek...



2022. ápr. 6. 15:22
 1/9 Hellmano ***** válasza:
76%
Sértődött kisgyerek kategória. Nem tudsz vele mit kezdeni megragadt egy szinten, ha magától nem ismeri fel, hogy gyerekes a viselkedése te nem tudsz mit csinálni vele.
2022. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé tini kapcsolatnak hangzik a leírtak alapján.

Nem sok mindent tudsz tenni, vagy elfogadod a dedós színvonalat, vagy keresel normálisabbat. Mondjuk én úgy érzem neked is kicsit fel kéne nőnöd, mert komolyabb kapcsolatod így nem nagyon lesz, hogy a nézeteltérésekre több napnyi duzzogás a reakció.

2022. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudja, hogy kötődsz hozzá, és így akar büntetni azért amit tettél.

Normális ember ezt megbeszélné, és nem játszmázna mint a párod. Csak bűntudatot akar benned kelteni. Akkor lenne igazán csak meglepődve, és teperne érted, ha te most szakítanál vele. De mivel te most pitizel neki, ő ezen jól szórakozik. Vagy egyszerűen csak nem szeret, ha így bánik veled, és nem azon van, hogy rendezni tudjátok a nézeteltéréseket.

2022. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnyán és gyerekesen viselkedik.

Cinikusan nevettél, ezért egy hete hagy kínlódni, ő meg "csajozgat"? Ne haragudj, de nincs miért sírj utána.

2022. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
őszinte bocsánatkérés után ne tegyél többet. Ez most már csak színjáték részéről
2022. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megkérdezném, hogy ezt vegyem -e szakításnak! Erre már kénytelen lesz reagálni, ha nem teszi, akkor saját magam levonnám a következtetést. Ha pedig 1 hónap múlva próbálkozik, akkor nem engedném vissza az életembe. Amit csinál, az dedós, és így a kapcsolatotoknak nem lesz jövője, ha nem tudtok kommunikálni.
2022. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En biztos, hogy lecseszném. Es nem bocsanatokert esdekelnék. Valszeg ég és föld vagyok a kérdezővel:D
2022. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy (nagyon) fiatalok vagytok! :)
2022. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most akar betörni, ismerem a tipust, nagyon manipulatív alattom fajta. Majd pár év múlva azért is elnézést kersz, hogy megszülettél. Ezzel a férfivel én semmit nem terveznék a helyedben lehet akármennyire helyes, aranyos olykor, tönkre fog tenni idegileg. Nézd meg most magad, egy semmisegert büntet, mi lesz ha tenyleg van valami helyzet.
2022. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!