Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalni a szerelemért? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalni a szerelemért? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki először a legjobb barátom volt, majd szép lassan azon kaptam magam, hogy epekedek az érintéséért, dobogni kezd a szívem, ha együtt vagyunk, gyönyörűnek tartom minden kicsi porcikáját, egész nap róla ábrándozom. Beleszerettem. Tudtam, hogy soha nem tudhatja meg, mert akkor vége szakad a barátságunknak. De valahol a szívem mélyén reméltem, hogy ő is hasonlóan érez. De megtartottam amolyan elérhetetlen ábrándnak.

Aztán történt az, amire nem számítottam. Részegen ugyan, de csókolóztunk. Nehéz megmondani, ki kezdte, talán mindketten akartuk. Utána hazamentünk. Teltek a napok, nem történt semmi. Barátok voltunk, mint előtte.

Aztán újra ittunk. Én józan voltam, ő részeg. Megcsókolt. Csókolóztunk. Aztán már pontosan nem is tudom hogyan, de elmondtam neki, hogy nekem ez így fáj, hogy ne csinálja, mert nem azt érzi, amit én. Gondoltam én, ha szeret, akkor majd biztosan azt fogja mondani, hogy de hát ő szeret, és mért csókolgatna, ha nem szeretne. Hát koppantam. Kiderült, hogy nem úgy szeret. Ideges lettem, hánynom kellett, nem tudtam sírni. Találtam egy üvegdarabot, elkezdtem vagdosni a kezem. Nem azért, hogy meghaljak, csak hogy érezzzem, hogy fáj. Aztán elvittem egy helyre, találkoztunk egy barátommal. Azt mondta neki, hogy szeret engem, és bennem feléledt a remény, hogy áá, szeret engem, akkor minden rendben.

De megint koppantam. A barát elment, és kiderült, hogy a szerelmem nem engem, hanem őt szereti. Láttam a szemében.

Összeborult minden. Akkor meg akartam halni. Elkezdtem felvágni az ereim, ő rámugrott, nem hagyta, nem ahgyott semmit. Végül hazakerültem. Eltelt egy hét. Beleéltem magam, hogy szeret, reménykedtem, hogy úgy nézett rám, hogy talán történt benne valami.

Aztán beszélni akart velem. Beszéltünk. Azt hittem, elmondja, hogy szeret. Nem ezt mondta. Azt mondta, hogy ő nem tud úgy szeretni, és hogy hanyagoljuk egymást. Én összeomlottam. Elmentem berúgni, majd bevettem fél doboz nyugtatót. És még élek.

Szerintetek megéri meghalni a szerelmért, ha nincs más út? Vagy mit lehet tenni?


2010. márc. 26. 06:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nem éri meg. bár ha meghalsz, ezt később már nem tudod megérteni :D

próbáld meg lefoglalni magad más dolgokkal.

2010. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem nem éri meg ne legyél hülye ne csinálj mégtöbb hülyeséget inkább keress fel egy pszihológust és beszéld meg vele a gondjaid. lehet hogy kapsz valamilyen gyógyszert amitől nyugiba leszel és nem jár a fejed öngyilkosságról
2010. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

egy nő sem ér ennyit. a legjobb, ha megpróbálod túltenni magad ezen, mert ez fájni fog mindig.


ajánlok neked egy zeneszámot. Alvin és a Mókusok - Elb@szott szerelem: http://www.youtube.com/watch?v=N87a7vvM02w

2010. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
te is tudtad hogy nem fogja hagyni ha az orra előtt elkezded vagdosni magad és hogy egy fél doboz nyugtató senkit nem öl meg, tehát te nem akarsz meghalni, csak a figyelmét akarod magadra felhívni. azt tanácsolom hogy felejtsd el ezt a gyerekes viselkedést, mert bolondnak fog tartani az egész környezeted beleértve a lányt is és semmire nem fogsz jutni vele, így nem lehet érzelmeket kierőszakolni - ijesztgetéssel. törődj bele és lépj tovább, az élet tele lesz ilyen buktatókkal de tudni kell felállni. közhely de igaz hogy amibe nem halsz bele attól erősebb leszel. 21L
2010. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ilyesmi helyzetben vagyok, csak itt én vagyok a lány... Történtek köztünk becsípve dolgok... És én is mindig azt várom, hogy végre rájöjjön, hogy szeret... De nem. Elkerülni se tudom őt... Nem bírom már ezt tovább. Ha beszélgetni akarsz valakivel, én itt vagyok.
2010. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ez önsajnálat...céltalanság,de legfőképpen hülyeség.nincs benned hajlandóság,sem akarat,sem semmi...főleg inteligencia.
2010. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Te érzed meg akarsz e halni! ha igen ne ilyen gyerekes módszerekkel! s lehetőleg ne mások előtt! de tényleg úgy tűnik nem akarsz s azért is tetted ezt a kérdést fel, hogy megnyugtassunk.

ha tényleg kíváncsi vagy a véleményemre akkor olvasd tovább. végy egy kötelet, nézd meg neten hogy kell fojtóhurkot kötni. s lógasd fel magad egyik éjszaka. továbbá ha ez túl radikális, tudok ajánlani egy 15 - 20 cm kést mit a szegycsont alatt felfelé döfsz be egy hirtelen mozdulattal. vagy ha módod van rá vegyél 2 adag heroint, s lődd be magad. nincs szükség ilyen önsajnáltató magamutogató, feltűnőségi viszketegségben szenvedő emberekre mint Te.

28/L

2010. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy nem minden megy könnyen és mindig úgy, ahogy te akarod?
2010. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
HÁt nem tudom. Remélem cska egy olyan hülyeség, mint a gáz, h 8cm a péniszem és nem igaz, de ha mégis, olvasd el. Engem a helyedben bosszantana, h ha mást szeret, mia a fenének csókolozna, meg hozna fel olyan érzelmeket, amiknek semmi értelme. Találni kell rajta valami negatívat, akkor hátha könnyebb kiszeretni belőle -meg persze el kell kerülni, hogy csituljanak az érzelmek (pl kapásból elég éretlen, ha másba szerelmes, mégis így felkorbácsolta az érzelmeid, most meg szarik rá). Ja, meghalni nem érdemes, de erre te is rájössz később (remélem, és ha nem a könnyebb utat választod, akkor biztosan rá fogsz). Remélem valamit segítettem, üdv.
2010. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lol, visszaolvasva kicsit sok lett a remélem. Remélem annyira nem zavaró :)
2010. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!