Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal mit lehet így kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal mit lehet így kezdeni?

Figyelt kérdés

Kezdem ott hogy lassan egy éve vagyunk együtt. Szeretni szeretem. De egyre több a vita. Úgy érzem hogy érzi hogy hatalma van fölöttem. volt már olyan hogy felmerült hogy szakít meg ilyenek és én rettegtem ettől sírtam előtte nyilván megsajnalt gondolom. De ő is nagyon szeret engem ez tény.

Azzal lenne a baj hogyha O nemet mondd valamire akkor nekem elkell fogadni de ha én mondok nemet egyből jön azzal hogy nem jön akkor hozzám meg ilyenek. Pénzzel is gond van mert azt veszem észre hogy nagyon akarna sok pénzt.

Valamikor tényleg azt érzem hogy nem eggyezunk szinte semmibe és nekem most megfordult a fejemben a szakítás.

Család tagjaimrol is sokszor mondott már csunyakat. Én sose. Ha náluk vagyunk hapoy minden itt szar neki minden. Mit csináljak ?



2022. ápr. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az nem derült ki, ha mindketten szakítással fenyegetitek a másikat / ezen gondolkoztok, tulajdonképpen mi tart össze? Első kapcsolat? Közös hitel? Úgy gondolod, nem találnál jobbat? Mert ezek bár gyakori okok az együttmaradásra, valójában csak a szenvedést nyújták el. Ami már 1 év alatt ilyen, az nem lesz jobb később sem, hiába mantrázzátok, hogy szeretitek egymást.
2022. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Húzd ki a fejed a fostengerből, és rúgd ki!

Egy egészséges kapcsolat nem így működik, ezek szerint csak akkor van "minden rendben", ha te azt csinálod amit akar, és ha befogod a szádat, ha valami nem tetszik. Sosem leszel boldog mellette, a kívánságaidat kellene lesnie, és azt keresnie, hogyan tehet boldoggá, így ne szeressen senki. Mi lesz akkor 5-10 év múlva, ha elmúlik a szerelem?

2022. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az alapján szakítanod kellene. Nem érdemes ezt a helyzetet konzerválni, szépen a fejedre nőtt. És ez csak rosszabb lesz, hidd el. Nem hiszem, hogy sokáig tartana a dolog, előbb-utóbb ki fog dobni. Szakíta vele tehát mindenképpen, de persze ne azért, hogy az ő szakítását megelőzd, hanem azért, mert így megspórolsz két-három évet egy rossz, egyenlőtlen kapcsolatból ÉS ennyivel korábban kezdhetsz bele az igazi lány megkeresésébe.

Kiskapu: ha el tudod mondani neki, hogy szarulnérzed magad, ő pedig változtat. Megpróbálhatod, de minimális az esélye.

2022. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"lassan egy éve vagyunk együtt. Szeretni szeretem. De egyre több a vita"

Úgy gondolom, hogy kb. 1 év alatt sok nagyon fontos dolog kiderülhet.

Ha nem jó, nem kell folytatni.

2022. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!