Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kehet az hogy amig én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kehet az hogy amig én eljegyzésről álmodozom, addig ő abban őrli magát, hogy biztos megcsalom?állandóan lehúz

Figyelt kérdés

És mennek ezen a veszekedések hogy de higyjen már nekem.

Én repkedek a szerelemben, ő meg mar, megbánt, vádol, gyanúsítgat, támad ugyanakkor.

Amíg én szeretve rá gondolok, veszek neki valamit, ő felhív és arrogánsan támad hogy biztos pasinál vagyok és ...(cenzúrás)

És fél órás ordítás én meg akármit mondok nem ér semmit, csak az ha kinyomom leteszem nem veszem fel neki. Ekkor vesz csak vissza magából 180 fokot.


Hogy létezhet az, hogy ő nem repked velem, nem érzi?

Meg más is ilyen?



2022. ápr. 9. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz vele összeházasodni, ha még csak nem is hisz neked?
2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyoldalú a dolog, csak te szereted.
2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott mielőtt még fizikailag is bántana. Egy ilyen embert sosem fogsz tudni meggyőzni, túlzottan el van merülve a saját mentális problémáiban és bizonytalanságában.
2022. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert bele vagy bolondulva abba, hogy valaki megkérjen, és mehessenek a cuki fotók a netre, aztán jönnek a lájkok. Mindegy, ha a kapcsolat egyrakás xar, és a házasság is az lenne.

Ezért is fogod ki az ilyen birtokló agresszív gyökereket. Azt hiszed, majd jól elvesz, nehogy elhagyd.

2022. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Most ez neked is a te fusztráciod?


En azert álmodozom ilyenrol mert en szeretem. Lehet ez meglepő de nem a netre kell. Közösségin fent sem vagyok eleve.

2022. ápr. 9. 18:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóval mindenki a saját fusztrációit vetíti ki? Es nem lat azon túl? Ez szomorú ha igy van:(
2022. ápr. 9. 18:07
 7/14 A kérdező kommentje:

2.nak meg az egyoldalu szerelem a fusztrácioja akkor.

A végén még a valaszadókat ismerhetjuk meg.

2022. ápr. 9. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk bennem is felmerült, hogy egy ilyen férfival jó ötlet-e az eljegyzésen gondolkodni.


De amúgy, ahogy előttem írták tényleg az lehet a gond, hogy nem stabil a srác.

2022. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem terveznék vele hosszú távon a leírtak alapján.


Önmagában az, hogy féltékenységi jeleneteket rendez, jelentheti azt is, hogy magából indul ki.


Sok esetben azok a személyek próbálják birtokolni a másikat mindenáron, akik nem bíznak saját magukban sem.

2022. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez egy jó házasság lenne? Így akarsz leélni egy életet, hogy ordítva ku.rváz a férjed ok nélkül?
2022. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!