Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kehet az hogy amig én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kehet az hogy amig én eljegyzésről álmodozom, addig ő abban őrli magát, hogy biztos megcsalom?állandóan lehúz

Figyelt kérdés

És mennek ezen a veszekedések hogy de higyjen már nekem.

Én repkedek a szerelemben, ő meg mar, megbánt, vádol, gyanúsítgat, támad ugyanakkor.

Amíg én szeretve rá gondolok, veszek neki valamit, ő felhív és arrogánsan támad hogy biztos pasinál vagyok és ...(cenzúrás)

És fél órás ordítás én meg akármit mondok nem ér semmit, csak az ha kinyomom leteszem nem veszem fel neki. Ekkor vesz csak vissza magából 180 fokot.


Hogy létezhet az, hogy ő nem repked velem, nem érzi?

Meg más is ilyen?



2022. ápr. 9. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen, mentális beteg. Fogadd el vagy szakíts. De akkor ne ontsd róla a kérdéseket. Nem fogsz vele szakítani mert szerelmes vagy.
2022. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, hanem valami beteges ragaszkodás. A szerelem nem ilyen.
2022. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
És még mindig nem dobtad ki...3 hónapja vergődsz kb?
2022. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Naponta más problémád van vele, így van, min. 3 hónapja. Miért mennél hozzá...?
2022. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!