Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a szüleimnek? (Félek, hogy nekik nem fog tetszeni)

Figyelt kérdés
Összejöttem végre azzal a fiúval, akit már régóta szerettem. Ő az első komoly barátom, de tartok tőle, hogy Apukáméknak nem fog tetszeni. Mivel tudom, hogy ők nem egy ilyen fiút képzeltek el mellém. (Meglehetősen emo beütése van. Feketére festett haj, öltözködés stb.) De szeretjük egymást. Anyukámnak még talán tetszene, de Aputól tartok egy kicsit, mivel az Apukák amúgy is sokkal kritikusabbak a fiúkkal kapcsolatban ha a lányukról van szó. A barátom pedig 18 éves, ami valószínű, hogy szintén nem fog neki etszeni. Kb. mennyi idő után kellene bemutatnom a szüleimnek, és hogyan? Kérlek adjatok tanácsokat, vagy írjátok le saját tapasztalataitokat.
2010. jan. 15. 17:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és az kimaradt, hogy 15,5/L : )
2010. jan. 15. 17:29
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Sziia. Képzeld énis nagyon féltem h hogy mutassam be anyuméknak. de egyszer csak felhívott a drága telón h "szia sziwem be engedsz vagy álljak a kapuban."^^ hátt mondnaom sem kell annyira remegett a kezem h nem bírtam a kaput kinyitni.:$ de aztán bejött...Köszönt anyumnak váltottak pár szót aztán apummal kezet fogtak bemutatkoztak egymásnak.és azóta már igen sokszor volt nállunk.


ennyíh a story.

Am 13/L 15 Srác.

2010. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
te egy emossal jársz?!??!?!?!? magadnál vagy???? de te tudod lol xD 18 éves?:D ismét lol jah és sztem mutasd meg nyugodtan nekik max muter elájul fater meg hosszasan elbeszélget a csávóval elmagyarázza neki az élet folyását (am rühellem az emosokat... minek sajnáltatják magukat hogy milyen szar életük van? ha nem így állnának hozzá nem lenne... és az a szégyen hogy vannnak akik azt gondolják hogy milyen menő mert milyen felnőttes gondolkodás ez a nagy világfájdalom meg nemtom -.-' nah de mind1 még órákig tudnék erről beszélni de megkíméllek)
2010. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
16/F
2010. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
NEM emo-s! Csak első ránézésre olyan a stílusa. Nem vagdossa az ereit, nincs világfájdalma és stb.. :D Anyum nem ájulna el tőle, maximum apum nyilvánítaná ki a nem tetszését, én ezt szeretném valahogy elkerülni. :(
2010. jan. 15. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
én barátnőm is parázott a bemutatástól :D de szerencsére volt közös témánk anyjával és az apjával is :) hamar megtört a jég szerintem kérdezd meg szüleid átjöhet-e a barátod és ha igen hívd át :) bár remélem nem festi a körmét mint sok emo mert az kiakasztó lenne szerintem
2010. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem festi a körmét :D Ez az emo dolog is igazából csak a hajára irányul, meg kockás cuccok, gondolom érted. :) És köszi a választ.
2010. jan. 15. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki direkt öltözik ilyen ba.lfaszul, az vállalja vele a következményeit, hogy esetleg valaki kinyílvánítja a nemtetszését. Mondjuk lehet egy bazi verést jobban megérdemelne.
2010. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék. Köszi.
2010. jan. 15. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:
(2. kommentelő vagyok) most miért igaza van :D najó nem verést de nemtom miért jó ez a sok divatmajom balf@szság :s am nemtom minek kell nagykorú csávóval járni de te tudod :D biztos nagyon szeretitek egymást
2010. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!