Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a pasimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a pasimat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
A barátom is szeretné és én is csak nem tudom, h hogy csináljam. Előlre is köszi:)
2009. máj. 5. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 közös ebédre vagy vacsira szavazok:)

Nekem mindig bejön:)

Hajrá!

2009. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anya,apa bemutatom a barátom ő itt Zoli pl.Vagy előtte szólj a szüleidnek hogy felviszed a barátodat és akkor nem kell aggódni semmi miatt. Sok sikert:-)
2009. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én pl. szóltam anyumnak, hogy átjön a barátom és mondta hogy oké mikor átjött köszönt neki, bemutatkoztak és hagyott minket kibontakozni aztán valamikor odamentünk hozzá a nappaliba és beszélgettünk, és fordítva is így volt :) de mostmár egy átlagos napon is csak úgy kimegyünk és beszélgetünk velük :P


de az is jó ötlet lehet, hogy főzzetek együtt és hívjátok meg mindkettőtök szüleit és akkor ők is megtudják, hogy biztonságban van a kicsi lányuk és a kicsi fiuk.

2009. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem először csak elmegy hozzád bemutatod és nem kell anyira vacilálni, de hogy elsőre ebéd vagy vacsi :S..háát nemtom. én zavarban lennék, nem is ismerem őket stb. és rögtön egy közös ebéd?
2009. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló zy, ez itt xyz.

Mondod anyudnak h a barátod itt lesz délután, aztán mikor jön akkor bemutatod, aztán felvonultok a szobátokba - első alkalomkor nem illik még a szülőnek is kérdezősködni...

2009. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó hát én már egy ideje együtt voltam a barátommal mielőtt áthívtam :D (harmadik voltam)
2009. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Ő az első barátom és még sose csináltam hasonlót. Köszi mégegyszer:)
2009. máj. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!