Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó ötlet ha befizetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ha befizetem egy mellműtétre?

Figyelt kérdés
Nos a barátnőm főleg az utóbbi időben igencsak búslakodik amiatt hogy kicsi a melle.Korábban is szomorú volt emiatt de mostanság már egy héten többször is kifakad emiatt.Én próbáltam nyomni az ilyen szokásos szöveget hogy "ugyan -ugyan semmi gond vele" stb de ez nem javított a kedélyállapotán.Felmerült bennem hogy meglepem egy ilyen műtéttel hátha megoldódik a gond.A kérdést azért teszem fel hogy megerősítést kapjak,mert mi van akkor hogyha valójában azt várja el hogy folytassam a vigasztalását csaképpen sokkal meggyőzőbben....ennyire azért nem ismerem a lányok belső világát
2010. szept. 15. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én alapvetően nem vagyok sem ellene, sem a műtét mellett.

Ha semmilyen kockázat nem lenne vele kapcsolatban, talán még én is megkockáztatnám. Ki tudja?

Ám engem olyannyira elkedvetlenít az a sok negítvum, iparilag szennyezett implantátunm, elcseszte az orvos, nagy lett, kics lett és drága...


Szerintem próbáld még lebeszélni őt. Szerintem ne is te lepd meg őt vele, ha úgy érzi gyűjtsön rá ő, de így olyan, mintha neked is tetszene nagyon a dolog.


22/L

2010. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Nahát, nahát. Milyen kedves ember vagy...

Először bizonygatod neki, hogy szép a melle, most meg be akarod fizetni mellműtétre?

Ezek szerint hazudsz neki, amikor azt mondod, hogy semmi gond nincs vele. Mert ha tényleg nem lenne gond, akkor talán még a kis gondolataid között nem szerepelne az, hogy befizeted mellműtétre...

2010. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz ajándék. De lehet, hogy ellenkező hatást érnél el vele, és lehet, hogy ezzel még inkább megbántanád őt, mert úgy gondolja, hogy neked sem tetszik a kis melle..És ez gondolom nagyon megsértené őt.

Szerintem inkább előszőr kérdezd meg őt, hogy mit gondol a mellműtétekről? Hogy nem gondolt- e arra, hogy megműtteti?

Egyébként mennyire kicsik a mellei, ha nem vagyok túl kíváncsi? Mert szerintem csak ő gondolja úgy, hogy kicsik a mellei..Nekem tényleg abszolút nincs szinte semmi, pedig 18 éves vagyok. :/

2010. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Ja, a másik meg az, hogy ezt mindenki tudja, hogy a legtöbb nő, aki műmellet csináltat magának, két hétig érzi csak azt, hogy neki ez jó. Utána újabb, nagyobb, formásabb kell...
2010. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hány éves?
2010. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, most akkor komolyan mondod neki, hogy szép a melle, vagy "csak elfogadod, végülis semmi gond vele"? Mondjuk nekem speciel a kis mell tetszik...
2010. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 komasa ***** válasza:
Hát! Ha tényleg lelkileg megnyomorítja a kis melle, és nincs más megoldás, akkor esetleg, de folytasd a vigasztalást egyenlőre, most a téli szezon jön vastagabb ruhák, majd csak elterelődik a figyelme a melleiről. Valahogy fogadtasd el magát magával. De a kis mell is gyönyörű, ezt sulykold!!!!!!
2010. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez inkább segítő szándék, hiszen, ha ő nem érzi jól magát a bőrében, mástól hogy várhatja el, hogy szépnek lássák?

Sztem örülni fog neki, hiszen ezzel elsősorban neki akarsz segíteni, másodsorban persze neked is jó lesz:D

2010. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Júj lányként mondom, hogy nehogy felhozd neki, még azt sem, hogy eszedbe jutott! Én komolyan kiborulnék, ha a pasim plasztikai műtétre akarna küldeni!! A lányok néha panaszkodnak, mert szépeket akarnak hallani, dícsérd magadtól, és talán kevésbé fog emiatt görcsölni. Egyébként meg ha meg is akarja műttetni magát, neki kell eldöntenie, neki kell pénzt szereznie rá, ez az ő saját dolga kell, hogy legyen, nem a tiéd. 24L
2010. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem röhejesen kicsi de nagyobb dukálna hozzá.Egyébként én is csak olyanra gondoltam ami arányos és ízléses.Az hogy a mostani is voltaképpen jó az nem jelenti azt hogy az új ne lehetne mégjobb.Meg mégiscsak neki lesz akkor ha tényleg akarja.Ő már csak tudja mi a jó neki.Most az ha mindez nekem is ínyemre válna az már önzés?

Én egyébként nem vagyok olyan gyerekes felnőtt aki esetleges szakításkor visszaköveteli az ajándékokat -meg mi a csudáról hallani manapság hisztis fiatalok esetében.

2010. szept. 15. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!