Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az az elvárásom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az az elvárásom, hogy rendezze a körülményeit mielőtt jobban belemélyedünk a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban vagyunk egyelőre. A helyzet az, hogy a szóban forgó férfinek van egy gyereke, de még előttem elhagyta a családot, úgy fél éve, mert megromlott a viszony a nővel. Nem volt a felesége, bár ez manapság nem számít. A lényeg, hogy a mai napig nem alakult ki, hogy oldják meg a gyerek felügyeletét, ha beteg, ha szünet van az oviban, vagy csak simán hétvége. Összevissza az egész és teljesen olyan, mintha még mindig együtt lenne a nővel, csak épp nem alszik otthon. Ha valami van, egyből fut hozzájuk, időt tölt el, nemcsak a legszükségesebbet. Nekik ugrál, közben panaszkodik, ez a legfeltűnőbb. Nekem azt mondja, nem beszélnek amúgy napközben, de ezt én elképzelhetetlennek tartom. Talán a gyerekesek itt tudnak segíteni és tanácsot adni, mennyi a normális kontakt a volt kapcsolattal.

Köszönöm.


2022. ápr. 12. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Eleve, ilyennel miert jonnel ossze?
2022. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Úgy 6 éve egy szót sem beszéltem az exemmel :-D
2022. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#2

Ennyi.

2022. ápr. 12. 12:27
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Gyermek 2 hetente nálam hétvégén. Kontakt az exel szinte nulla. Most tölti a 18-at. Ez így megy 14 éve.
2022. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Nos, az én volt férjem konkrétan leszarja a gyerekét. A te mostani próbálkozásod a jelek szerint nem.

"Nekik ugrál, közben panaszkodik, ez a legfeltűnőbb."

Ez itt nem túl jó jel. Pipogya a pasi, és még sajnáltatja is magát.

Viszont azzal tisztában kell lenned, hogyha tényleg őszintén szereti a gyerekét, akkor nem fogja a kedvedért háttérbe szorítani. Akkor kezdj bele, ha maximálisan elfogadod, hogy a gyereke első helyen lesz mindig. Egyébként van elég szingli, gyerek nélküli pasas, válogass azokból. Gyerekessel összejönni az nagyfokú toleranciát követel tőled.

2022. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Jogos az elvárásod.

Sőt, elég mafla az a férfi, aki MAGÁTÓL nem jön rá, hogy előbb rendeznie kéne ezeket, és csak utána ismerkednie.

2022. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Minek pocsékolod az idodet egy ilyenre???
2022. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat 🤗
2022. ápr. 12. 12:31
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

Ha szakítás után abban egyeztek volna meg, hogy nála lesz elhelyezve a gyerek, és az exe lesz az, aki két hetente egy hétvégét tölt vele, akkor belemennél ebbe a kapcsolatba?


És akkor, ha megosztott felügyeletben állapodnának meg, pl. egy hétig nála van a gyerek, egy hétig az anyukájánál?

2022. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#9

Az összevisszaság zavar nagyon, plussz szerintem kötődik még, azért rendezetlen a dolog. Balfék.


Amúgy valószínűleg nem tetszene egyik lehetőség sem, nem kell más gyereke.

2022. ápr. 12. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!