Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert becéz szinte mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert becéz szinte mindenkit a párom? Mikor kolleginákrol mesel tundike dorika p.ncika. hányingerem van

Figyelt kérdés

Lehet ennek oka?

Ha kerdezem errol nem válaszol, "maradj magadnak" es ezzel engem elintez, vagy ilyesmivel.



2022. ápr. 12. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Neked kell tudnod, hogy ő ilyen típus-e. Én is becézem azokat, akiket kedvelek. Akkor is, ha ők nem kedvelik, mert így jut eszembe a nevük.
2022. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez nem valami kényszeresség?
2022. ápr. 12. 14:45
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Akkor is megdughatja őket, ha Tündének, Dórának és Vaginának hívja őket. Nem ezen múlik. Vedd be a nyugibogyóidat.
2022. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
ez a maradj magadnak elég kulturálatlan válasz amit a sötét ,alap viselkedési formákat nem ismerő emberek mondanak. Te választottad .
2022. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni. A maradj magadnak jellegű válasz nekem nagyobb probléma lenne.

Amúgy a romák becézgetnek mindenkit, ott mindenki Dórika meg Lacika.

2022. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, dolgoztál-e már életedben,m de ha igen, akkor tapasztalhattad, hogy a legtöbb helyen ilyen neveken futnak a kollégák.
2022. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 harebell ***** válasza:
100%

A becézés egy dolog, bár engem személy szerint irritál, de lehet, hogy csak ilyen a stílusa, nem feltétlenül jelent semmit.

De az, hogy nem válaszol, meg ez a "maradj magadnak" stílus elfogadhatatlan, én kb az első ilyen után szakítanék.


(A kettő együtt, tehát az összes kollegina becézgetése, meg "az asszonynak kuss a neve" hozzáállás elég szexista jellemre utal.)

2022. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"A kettő együtt, tehát az összes kollegina becézgetése, meg "az asszonynak kuss a neve"


Milyen találo.

Tényleg másoknak teszi a szépet, én meg kapom ezeket.

Ha a dorika lenne a parja akkor neki lenne kuss a neve.


Erdekes egy jellem

2022. ápr. 12. 14:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Téged is úgy emleget másoknak, becézve? (Bár ezt nem biztos, hogy tudod, csak kérdeztem.)
2022. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én szerelmem vagyok meg ilyesmi. Ezzel is érvelt amikor a képébe vágtam hogy bezzen engem nem szolit ugy hogy ...ka, csak a nevemen.

És rávágta hogy neked viszont azt mondom mindig, szivem drágám stb


De az nekem mindegy, az a nem mindegy másokat minek becéz kényszeresen?

Kérdeztem azt ia hogy es a Peti Gabi kollegad az miert nem Petika Gabika akkor? Arra azt mondta mert ők idős férfiak hogy nezne ki.


Szoval csak a kis nőcikéknek jár akkor a becézés?

2022. ápr. 12. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!