Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én incelnek számítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én incelnek számítok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és sajnos még sosem volt senkim. Emiatt nem hibáztatom a lányokat, ne értsetek félre. Tudom azt, hogy velem van a “probléma”.


Engem csak az érdekelne, hogy én incel vagyok e a társadalom szemében vagy nem? Illetve ha már lenne itt tartunk, abban is tudnátok segíteni, hogy mit kéne tennem, hogy legyen párkapcsolatom?


A válaszokat előre is köszönöm.



2022. ápr. 15. 13:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
23/F vagyok ha ez számít.
2022. ápr. 15. 13:21
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha incel lennék, a csajokat hibáztatnád.
2022. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Van lehetőséged, hogy elmenj prostihoz? Van.

Innentől az incel kifejezés nem értelmezhető. Lenne lehetőség szexre, de válogatsz.

Nos, a nők is válogatnak.


Azt kell kiderítened, hogy neked eddig miért nem volt sikered. Ebben nagy segítség tud lenni egy nőnemű barát, tesók, stb, akik őszinték, akkor is, ha fáj.

Anyud erről ne kérdezd, mert neki úgy vagy tökéletes. Tőle arra kaphatsz tippeket, hogy az ismerős nők között kivel tudna elképzelni. Akár olyat is mondhat, aki foglalt, csak elméletben. Ebből be tudod lőni nagyjából, hogy milyen csajoknál lenne esélyed.

2022. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Koszi a segitseget! Egyetertek veled es jo otleteket adtal, viszont sajnos olyan szinten nem volt sosem kapcsolatom a masik nemmel, hogy nincs kit megkerdeznem sajnos…
2022. ápr. 15. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak, normális hangnemet használsz a kérdésedben, nem gyűlölködsz a nők felé és tenni akarsz azért, hogy jobb legyen az életed. Te nem vagy incel.


A társadalom pedig pusztán a szingliséged miatt nem fog megvetni, aki pedig mégis, az atomhülye, és nem érdemes arra, hogy adj a véleményére.

2022. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Emberi kapcsolat probálj kiépíteni, és lesz közte nő is. Pl évtizedek óta férfi barátom a legjobb barátnőm exe. Ugye akkor ismertem meg, mikor járni kezdtek, aztán mikor szakítottak, sokat beszélgettünk. Vagy a férjem legjobb barátja, aki nekem is jóbarát, ahogy a felesége is. Kollégák, csoporttársak, szomszédok, stb. Sok esetben lehet kutyával is ismerkedni. Barátnőm is azt vallja, hogy ezért IS érdemes tartani. A többség mindig ugyanoda, ugyanakkor viszi le, és a kutyát könnyen barátkoznak. Egyértelmű, hogy akkor a gazdik is beszélgetnek. (És később ugyanez a játszón gyerekkel, de gondolom nincs most egy ovis korú kistesód, akivel csajozhatsz.) Egyszerűen csak szólíts meg embereket, akikkel rendszeresen találkozol. Ehhez persze nem árt kimozdulni. Menj sportolni: úszás, lovaglás, futás, foci, kosár. Néptánc: a legtöbb csoport keményen küzd, hogy elég fiú legyen. Tanulj valamit: nyelv, szakma, stb. Később is jól jöhet. Mondanám, hogy kezdj el körmözni, és a csajok keresnek meg téged, de nem mindenkinek való az se. Pedig hobbinak se rossz. (Jártam fiú körmöshöz.)

Vannak még ilyen szubkultúrák, de te tudod, hogy mi érdekel. Igazából a csincsilla tenyésztéstől a festészetig bármibe kezdesz, ott lesz nő is.

Ami nem fog működni: a neten vadászni, miközben a szobában penészedsz. Egyszerűen azért, mert írásban kommunikálni nem egyszerű. Se hanglejtés, se mimika, gyakran értik félre.

De ha igen: véletlenül se tinderen! Keress fb csoportokat, téged érdeklő témákban, ott tudsz beszélgetni. Pár hozzászólás alapján ki tudod szűrni, hogy ki normális. Ír, válaszolsz, beszélgettek, bejelölöd, írsz privit, stb. De ne olyat, aki a világ végén lakik! Itt is tud segíteni, ha kicsit csajosabb a téma, de mindenképpen érdekeljen, hisz a te bemutatkozásod ott a te hsz-ed! Nem kell profinak lenni, sokszor az is elég, ha értelmesen kérdezel.

2022. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor lennél incel, ha a nőket hibáztatnád saját magad gyengeségei helyett. Egy nőnek nem fog olyan férfi kelleni, aki saját magával sincs kibékülve. Dolgozz az önbizalmadon, szeresd meg önmagad, barátkozz nemtől függetlenül, és idővel elérsz egy olyan szintre, ahol nem ez fog gyötörni, hogy nincs barátnőd, hanem lesznek más céljaid az életben. Ezek mellett pedig el fog jönni az a lány, aki irántad érdeklődik.
2022. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5: Jó érzés, hogy igy vélekedsz rólam, köszönöm. :D Számomra az "incel" mint fogalom mindig abban rejlett, hogy az adott ember szűz és nincs senkije. De jobban belegondolva a szingliség valóban egy jobb alternativája ennek rám nézve.


6: Igen, ezekre én is gondoltam már. Viszont őszintén szólva ha részvevője is voltam egy szubkultúrának, akkor is sajnos csak egy szobanövényként tudtam funkcionálni a gátlásaim miatt. Ez szerintem sem jó és igyekezni fogok ezeken felül emelkedni. Egyébként nagyon jól rátapintottál az aktuális helyzetemre és ennek az eredményére sajnos.. :( Sokat próbálkoztam az online térben és biztam benne, hogy ennek van értelme, de sajnos kb mindig ugyanaz lett a vége, hogy már nem volt kivel beszélnem. Szóval egy szó mint száz, valóban szemléletváltásra van szükség.


7: Igen, én is igy éreztem sokszor, hogy az önbizalom hiánya egy falat képezett a hölgyek és én közöttem. Viszont sajnos nehéz úgy önbizalmat szerezni, hogy úgymond nincs mire önbizalmamnak lennie, ha érted mire gondolok. Bár tervezek stilust váltani és komolyabban foglalkozni test edzéssel. Bizom benne, hogy ezáltal én is jobban fogom magam szeretni.

2022. ápr. 15. 14:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Van lehetőséged, hogy elmenj prostihoz? Van."


Akkor nincs olyan, hogy incel.

2022. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Szerintem az azért nem jó érv, mert nagyon sokan -köztük én is- elvből vagy hitéleti okok miatt nem járunk örömlányokhoz.
2022. ápr. 15. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!