Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ennyire boldogtalannak?

Figyelt kérdés
Az egész életem boldogtalan, párommal a kapcsolatom, hiába mondtam el neki semmi se változott, de minden más is nem szeretem ahogy élek a munkámat se szeretem. Úgy érzem csak azért van értelme az életemnek, mert van egy fiam akinek szüksége van rám.Volt most egy nagyobb törés az életemben és azóta folyamatosan ezt érzem.
2022. ápr. 16. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen törés?
2022. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így érzek, 33 éves nőként.

2022. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont egy olyan dolog amitől végre boldog voltam, de az sem jött össze. Én is 33 éves nő vagyok.
2022. ápr. 16. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Maximálisan átérzem. 2- és vagyok. Ha van kedved dumcsizni, írj rám!
2022. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pszichológushoz, kérdező. Vele talán őszinte leszel, és nem a semmiért (lényegében 0 információ) vársz el valamit, mint tőlünk.
2022. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet leírni, hogy ni okozta ezt a törést?

Mióta tart ez a boldogtalan állapot ?

2022. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!