Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem rohadt proli es megalazo?

Figyelt kérdés

2 napja nem szol hozzam parom akivel lassan 4 eve elunk egyutt. Sose volt az a kifejezetten szepen beszelo fajta, de velem azert altalaban kulturaltan tarsalgott.

2 napja hazajott es rakerdezett "megyunk baxni?" Eddig kufirc volt, vagy szexeljunk, ezek igy tok okek. De ez a menjunk baxni nekem ugy hatott, mintha valami prostinak kiszolna a kuncsaft az ablakon..

Mondtam , hogy most igy nincs kedvem.. Na azota tenyleg nem szol hozzam, ha szol is belekot valamibe vagy probal felidegesiteni, kostolgat a baromsagaival es konkretan porig alaz nehany beszolasaval.

Eleg erosen gondolkodok a tovabblepeseb, plane hogy szerinte NEKEM kene tole bocsanatot kerni.


2022. ápr. 16. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát ne haragudj, de a korábbi megnyilvánulasa is elég egyértelmű, hogy mire tart. Nagyon gáz és megalázó a pasi.
2022. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet mondana a pasim,en elbeszelgetnek vele. Kerdezd meg a jo eg a problemaja es miert kellene neked bocsanatot kerni.
2022. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is ilyen volt vagy most így két napja fordult ki magából?
2022. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Miért mi lesz ha sokan azt mondják, hogy igazad van?
2022. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondolkodj sokáig. Lépj le, ez egy unintelligens barom.
2022. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

En is kerdeztem tole mar hogy szexelunk-e, meg kufircolunk-e megse csak arra tartom hogy kielegitsen. Kerdeztem tole mi a joeg baja van, de neki semmi. Ahaaa...

Ket napja lett total gyoker, mert nem dolgozik az unnepek alatt es nem tudja levezetni az energiajit (gondolom en)

Semmi nem lesz ha igazat adnak masok, csak kepbe szeretnek lenni, hogy nem csak szerintem nem normalis ez🤷🏼‍♀️

Mondtam neki ma, hogy menjen es az anyjaval gyokerkedjen, erre belemtiport hogy "menjel a anyadhoz ja hogy neked nincs"

2022. ápr. 16. 23:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez az ember kielégít?! Nem, nem normális, amit csinál, de veled megteheti….:(
2022. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat amit írtál, na az már nem normális
2022. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy társ nem mond ilyet a barátnője anyjára !
2022. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az proli, akinel idaig el lehet menni, es meg kerdes, hogy mi legyen.
2022. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!