Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem rohadt proli es megalazo?

Figyelt kérdés

2 napja nem szol hozzam parom akivel lassan 4 eve elunk egyutt. Sose volt az a kifejezetten szepen beszelo fajta, de velem azert altalaban kulturaltan tarsalgott.

2 napja hazajott es rakerdezett "megyunk baxni?" Eddig kufirc volt, vagy szexeljunk, ezek igy tok okek. De ez a menjunk baxni nekem ugy hatott, mintha valami prostinak kiszolna a kuncsaft az ablakon..

Mondtam , hogy most igy nincs kedvem.. Na azota tenyleg nem szol hozzam, ha szol is belekot valamibe vagy probal felidegesiteni, kostolgat a baromsagaival es konkretan porig alaz nehany beszolasaval.

Eleg erosen gondolkodok a tovabblepeseb, plane hogy szerinte NEKEM kene tole bocsanatot kerni.


2022. ápr. 16. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Biztos izgi mellette az élet.
2022. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem megalazasnak szanta! A ‘ Megyunk szexelni ?’ vagy ‘Megyunk baxni ?’ az majdnem ugyanaz.


Mondd meg ndki a problemad,h te a baxni szot nem akarod hasznalni,mert megalazonak erzed ,de a szexelni szot nem. Magyarazd el igy ezt neki,kulonben a kapcsolatod rovasara megy a zavaros es erthetetlen kommunikaciod. A masiknak szo szerint ki kell mondanod,h mi a problemad,mert nem fog rajonni. Sot igaz ez altalanosan az osszes fajta emberi kapcsolatra es mindket nemre vonatkozoan.


A problemat tudni kell megbeszelni. Alazat kell hozza. Szerintem nemakart o rosszat. De mivel nem szexeltel vele,igy azt veszi le,h van vkid talan !!

2022. ápr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkora gyökér lennék a Párommal már röpültem volna.
2022. ápr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálam az tette volna fel a pontot az i-re, amikor az anyukámra beszól. Ez nagyon bunkó. Nekem ő már lapát lenne...
2022. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmazástól függetlenül. Egyáltalán nem normális, ha nincs kedved szexelni, és napokig büntet érte. Nálam az ilyen akkor is repülne, ha versben kérdezte.
2022. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szép szó, de még túl tudnék lendülni rajta (a saját kapcsolatomban, mert ismerem a párom és csak furán néznék, hogy mi van vele, hogy így beszél). De a további beszólogatásai nagyon nem normálisak. Nehéz szakítani, de egyre nehezebb lesz az is, ha ebben benne maradsz.
2022. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sose mondana olyat a parom hogy ja neked nincs anyad..

Nekem apukam nincs gyerekkorom ota de elkepzelni nem tudom hogy ilyet mondana, es en szakitanek is vele.

2022. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!