Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiskutya van a háznál, azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskutya van a háznál, azóta elviselhetetlen a férjem. Gyerek mellett is ez lenne?

Figyelt kérdés
Ő akarta a kutyát, én nekem elég volt a tacsim aki már 7 éve velem van és már nem kell nevelni. A párom minimálisan foglalkozik a kutyával,most 2,5 hónapos. Én szívok 0-24ben. Nem hordja ki éjszaka pisilni,nem játszik vele de ha a kutya meg mer mozdulni éjszaka, ingerült lesz és rá-rá csap. Szerinte a kutyával nem kell egész nap lenni, én csinálom rosszul mert állandóan vele foglalkozom. Nagyon mérges vagyok rá és ha egy gyerekkel is ezt csinálja inkább soha nem is szülök neki. Igazából jobb ha meglátom ezt az oldalát is mert jövőre esküvőt terveztünk és öt éve vagyunk együtt. Én ha már kutya van felelősséget vállaltam úgy érzem,hogy minden szükségletét kielégítem és próbálom nevelni de egyelőre úgy látom nem magának vette a kutyát (Vizsla, vadásztatás volt a célja) hanem nekem. Alig alszom napok óta, és még ő is ilyen... Mit gondolsz?

2022. ápr. 17. 07:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Aztan majd eluti valami a macskadat, bar az ilyen idiotaknak,mint te, csak fogyoeszkoz egy macska is.

Azert durva,hogy egy kutya tobb agykeregben levo neuronnal rendelkezik,mint te.

2022. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Edricus, ne is legyen inkább kutyàd. A te és a kutya érdekében.
2022. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%

11.


A mi macskánk értelmes, nem megy ki az útra és minden más veszélyt is elkerül, kifejezetten okos. Mondjuk ott ahol él, nincs is sok veszélyforrás, ráadásul 9 telek áll a rendelkezésére, ami elég nagy terület.


Viszont elég brutális, hogy csak emiatt idiótának kiáltasz ki. Tipikus "toleráns, haladó" gondolkodás ez. Aki nem olyan, mint mi az náci, vallásos vagy idióta.


12.


Nem is vágytam rá soha, nem kedvelem őket, bosszantóak.

2022. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Az is vagy. Aki ugy gondolkodik egy allatrol hogy jo neki kint a lancon, az nem is csak idiota, de nem akarom,hogy tiltsanak.
2022. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát de szerinted kit érdekel, hogy mit gondolsz a kutyákról? Nem ez volt a kérdés.
2022. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

14.


Az igen. Tilos nem kedvelni őket, automatikusan imádni kellene, mert... te azt mondtad. Utálom a kutyákat, nem is kicsit. Felőlem más a feneküket is tisztogathatja nyelvvel, meg puszilgathatja őket, én nem fogom.


Macska, egér, teknős - ez utóbbi leginkább - a jó hobbiállatok. Csendes, nem idegesítő, kis helyen elfér, és nem kell a peta rikácsát hallgatni minden második kanyarban.


Haveromnak varánusza van, az is egy szórakoztató kis lény, nagybátyám skorpiót tartott, ellehet figyelni őket is. De akár még a lúd és a tyúkok is ilyenek.

2022. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De te gyökér, minek írogatsz olyan kérdés alá, ahol pont a kutya szeretete és megfelelő tartása a lényeg?

Most itt egy teljesen felesleges alak vagy, aki elveszi a kérdés értelmét.

2022. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
O nem csak itt felesleges.
2022. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!