Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól sejtem, hogy nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy nem lesz hosszúéletű ez a párkapcsolat a párommal?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul szeretjük egymást, de én sokkal introvertáltabb vagyok. Engem a társaságok jobban leszívnak, őt inkább ezek "élesztik újra" egy hosszú hét után. Én szeretek olykor 1-1 órára egymagam lenni és a saját dolgaimmal foglalkozni, ő mindent együtt szeretne csinálni, amit csak lehet és magára veszi, ha azt mondom, hogy hadd olvassak a nappaliban, míg ő a hálószobában mondjuk keresztrejtvényt fejt.

Ő úgy érzi, nekem szívességet tesz és áldozatot hoz, hogy meghagyja az "én-időmet", míg a valóság az, hogy egyrészt még ígyis iszonyatosan ragaszkodó és tapadós, másrészt pedig nem érzem azt, hogy nekem "hálásnak" kellene lennem azért, mert a nap legalább kis részében igazán önmagam tudok lenni.


2022. ápr. 17. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Jól sejted.

Én sem kaptam a páromtól én időt, pedig jeleztem, hogy kell.


Szakítottam.

2022. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát valószinü hogy ez nem fog menni hosszú távon.

Ha se te se ő nem tud változni akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.

2022. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kicsit eleve furcsának tartom, hogy kértem, hogy 1 órát akkor legyünk el a saját dolgainkkal, és pont kicsit többször kellett hirtelen kimennie a konyhába inni, vagy kijönni megnézni, mit mikrózok épp meg, stb.

Hmm.

2022. ápr. 17. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress olyat mint amilyen te vagy, ha nem akkor meg elvezd a választásodat. Elobb utobb valaki megunja, mert alkamazkodni egyikotok se.
2022. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem csak túlságosan szeret téged és emiatt folyamatosan veled szeretne lenni. Ami szerintem egyrészről aranyos, viszont egy pici idő után tényleg frusztráló tud lenni.

Én is nagyon szeretem a barátom és rengeteg időt töltenék vele ha lehetne (bár azért nekem is szükségem van me time-ra meg a saját dolgaim intézésére), szóval szerintem ő nem akar rosszat.

Ha a helyedben lennék én próbálnám vele megértetni, hogy kell a természetes különlét (különben am is lehet, hogy hamar megunjátok egymást), és hogy attól, hogy nem vagytok 24/7 együtt még szereted őt.

Viszont ha ezen nem tud változtatni és ennyire ragaszkodik, akkor pont az ellenkezőjét fogja elérni annak amit akar, és csak menekülni fogsz tőle.

Ha tényleg szeretitek egymást, muszáj valamilyen szinten alkalmazkodni a másikhoz, ezt is próbálja meg elfogadni.

Remélem megtudjátok beszélni, mert akkor szerintem még nincs halálra ítélve ez a kapcsolat, sok sikert!

2022. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van esélyetek! csak neked meg kell érteni, hogy nélküled elmegy ide-oda talán vkivel. ez az introvertáltaknak nehezebb szerintem
2022. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülnék, ha menne és űzné a saját hobbijait, de iszonyatosan ragaszkodó típus.
2022. ápr. 17. 19:33
 8/8 anonim válasza:
Hány éves a párod?
2022. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!