Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladjam? Egyik fórumon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam? Egyik fórumon van egy pasi aki nemrég szakított. Rámmozdult erőteljesen, hol lakom csak rajtam áll stb. , de erre még kitérően talányosan reagáltam.

Figyelt kérdés
Tetszik pedig de mégse ilyen hirtelen. Előtte nem sokat beszéltünk. Azóta nem szól hozzám, feladom neki a labdát de alig alig reagál. Most mi van? Amikor töröltem írt mailt hogy menjek vissza, de ahogy visszamentem megint nem szól
2008. dec. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég gyerekes! és én nem biznék az ilyen fórumos pasikban.... bocs
2008. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok gyerekes? Miért?
2008. dec. 17. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
nem te vagy gyerekes! ha nem az az ember! és hangsúlyoznám hogy nem éri meg neten ismerkedni... nagyon kevés az olyan ember aki komolyabb kapcsolatot szeretne...
2008. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a neten ismertem meg a páromat és a barátnőm is és szerencsénk volt :) De jól nézd meg, hogy kibe botlasz. Nekem az az érzésem, hogy csak megakart fektetni, de látta, hogy nem vagy könnyű préda és inkább nem is bajlódik veled.
2008. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is neten ismertem meg a paromat.2 ev dumcsizas utan most mar egyutt lakunk es imadjuk egymast.

Sajnos nagyon ritka az ilyen eset.Legtobb esetben a neten olyan emberek lognak,akikkel nem ok valami.Persze van kivetel.

Amugy szerintem is nagyon gyerekes a pasi.Most jatszadozni probal veled ugy tunik.Szerintem ne vedd komolyan te se Ot.

2008. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is az első hozzászólóval értenék egyet. Marha gyerekesen viselkedtél :P

Minek mutatod, hogy kopjon ha egyszer tetszik? Tudom, tudom, nő vagy. De akkor is ez a legrosszabb bennetek. Akkor kell a legjobban hajtani rátok mikor a legjobban taszítotok, de ha mégse történne hajtás akormeg csöndben megy a csodálkozás hogy most akkor miafaszér nem beszél velem..

2008. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!