Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Bárhova elmegyünk ketten, bulizni vagy akármi, és valaki akit nem ismerek és megnéz engem, egyből kiosztja és nem bírja elviselni, annyira zavarja.

És tudom hogy szeret, mert ha összeveszünk sír és könyörög, hogy béküljünk ki. És nem csak előttem, hanem bárki előtt megteszi.

Facebookon is ki van rakva hogy kapcsolatban vagyunk, minden közös képünket kiteszi, mindenkinek mondja hogy mennyire szeret és felvállal, stb.

De akkor miért lájkolja be más lányoknak a képeit, és miért jelöl be idegen szép lányokat? Nagyon rosszul esik. Ha én csinálnék ilyet, ő tuti kiakadna…

Nem hiszem, hogy megcsalna, de ezt miért csinálja akkor?



2022. ápr. 18. 01:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem szeret, hanem birtokolni akar.

Én kimenekülnék. Ez csak rosszabb lesz.

2022. ápr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De ha nem szeretne, akkor nem sírna, könyörögne mikor épp összeveszünk. Egyébként tényleg mindent megtesz értem, de borzalmasan féltékeny típus, amit még elfogadnék, mert szeretem annyira… De akkor ő miért lájkolja be idegen lányok képét és jelöli be?

Azt viszont fixen tudom, hogy az exeit sem csalta meg, mert van egy közös barátunk, aki mindent tud róla. Szóval kétlem, hogy megcsalna, de akkor sem értem miért csinálja.

A kapcsolatunk már egyébként annyira komoly, hogy 7/3-4 napot együtt vagyunk, van amikor nála alszok, van amikor meg ő van nálam ennyi napokat. És szeretne összeköltözni is lassan, házasságot és gyereket is a közeljövőben (ezeket mind ő mondta magától), csak én ezekre még nem állok készen.

2022. ápr. 18. 02:10
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyes leírta a lényeget, kontrollálni akar. Azért vagytok egyre többet együtt, hogy ne lehess mással, ne lehessen saját életed. A gyors tervei (házasság, gyerek) szintén azért vannak, hogy magához láncoljon.


Ha nem akarod tönkre tenni az életed, akkor nem csak szakítasz vele, de nem beszélsz vele többé.


Ami még kimaradt, hogy a barátod egy besz-ri kis p-cs, aki f-sik hogy elvesznek tőle, mert tudja magáról hogy egy hatalmas lúzer.

2022. ápr. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeret, uralkodik csak.
2022. ápr. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátom is hasonlo.

Abba is kepes belekötni mikor szórkaozni vagyunk, hogyan iszok szívoszállal.

Irto viharos veszekedéseink vannak a féltékenysége miatt.

Ő se csalta meg az exeit sem mert neki egy kész érvágás lenne ha megcsalnák, ezért nem teszi azt masokkal.

3 honap mulva ott tartunk hogy nekem tikos is nelkule aludnom minden nap vele kell, nelkule nem mehetek el szórakozni, de ha csak taxit is hívok napkozben még a taxisra is féltékeny és nem ám csak megjegyzi, hanem ilyenekbol is beteges veszekedések mennek, vagy olyanokbol is ha nem írtam neki hogy lemegyek a boltba.


Néha vannak olyan megjegyzései is mikor beteg vagyok hogy az jó, mert akkor biztos nem megyek csavarogni vagy pasizni.

Kaocsolatot senkivel aki himnemű nem tarthatok, néha kollegák telszáma miatt is balhézik, hogy miért van nekem meg.

Ő is gyakorta sír könyörög hogy ne hagyjam el, képes letérdelni is egy pláza közepén is.

Ha nem akarok szexet azon is bekattan az agya hogy biztos csalom és veszélyes.

Ez mellett néha támad is agressziven.

Mentális sérültek az ilyenek.

Főleg amikir kimerült vagy ivott jelentkeznek ezek a "kisülések" nála. Tehát idegrendszeri baj.

Betegségtudata nincs.

Ha meg is verne vkit csak a másik lehet a hibás, nem ő reagál túl.

Gyerekkori traumákbol ered az egész.


Gyereket nem tanácsos ebbe az őrületbe vállalni.

2022. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Folyt És ez mellett ő is szemez flörtöl más nőkkel. Ezeket azert csinalja mert tetszenek neki a nők. Határokat nem lép túl ugyan, de folyamatosan aláz ezzel. De el nem hagyna. Én vagyok a fix rabja.
2022. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Folytatódjon tovább a Mónika show, ne változtass semmin.
2022. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar sajátítani, ennyi az egész...
2022. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5# az én barátom is szinte ugyanez…😩
2022. ápr. 18. 12:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ezt tudom előre bele se kezdtem volna. Így meg azon vergődöm egyáltalán hogyan lépjek le, meg hova.

Kiszolgáltatottá semmiképpen ne válj.

2022. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!