Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit csináltok amikor a barátnőtök elmegy bulizni?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment bulizni, és óránként felhívom hogy mi van, nem akarom hogy baja legyen, és most hallottam a hangján hogy azért már ittak eleget, és mondta hogy most rendelték az új kört amin kicsit kiborultam, és elcsesztem miatta. Mondta hogy majd hazamegy valamikor, aludjak, és ennyi kinyomott és most már nem veszi fel… (azért nem hagyta hogy menjek mert egy “csajos buli” amire már nagyon szüksége van, mert túl sokat voltam vele.)

2022. ápr. 19. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Ilyenkor van idő elmenni egy jó masszázsra vagy többre.

Ilyenkor te is ki tudsz kapcsolódni más nővel.

Max fizetős. De nem kell köröket futni

2022. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 nemaRendőrség ***** válasza:
77%
Kiélvezem a szabadságot, forrasztgatni szoktam
2022. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Meditálok
2022. ápr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Pokerezni szoktam a haverokkal vagy itthon elfoglalom magam valamivel.
2022. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb úton jársz, hogy elmard magad mellől a csajodat.
2022. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 BohócKolbász ***** válasza:
44%

Hagyd francba. Ki tudja kikkel van együtt. Az állandó nyavalygásod és zaklatásod miatt az egyik ilyen bulin megkupakolja majd egy pali.

Meg most minek kellett neked egy bulizóst választani? Az ilyenekben nincs felelősség. Megkínálják ezzel-azzal a pia mellett vagy közben. Keress hozzád valót, hidd el ezek nem tudnak szerelmesek lenni.

2022. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Oldfire ***** válasza:
Ha előtte kényezteti a " barátját", mehet.
2022. júl. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lányként engem zavarna ha a párom óránként hívogatná. Nálunk megbeszéltük, hogy néha írunk, hogy minden rendben, illetve ha elindultunk haza meg ha hazaértünk, vagy oda ahol előre megbeszéltünk, hogy alszom. Ugyanezt elvárom fordítva is, 1-2 üzenetet hogy minden rendben stb.

Addig ő is sorozatot néz, valami videójátékkal játszik, illetve én is legtöbbször sorozatozni, olvasni szoktam

2022. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!