Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a volt barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a volt barátnőmmel, de ő újra össze akar jönni velem amibe esetleg benne is lennék de azóta történtek olyan dolgok amiket nem nézek jó szemmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a volt barátnőm 17, egy éve szakítottunk mert ritkán tudtunk találkozni. Egy ideig én próbáltam kezdeményezni hogy emiatt ne legyen vége próbáljuk meg újra. Aztán feladtam, de most ő akarja újrakezdeni! Egy a probléma, azt mondja nem tud elfelejteni és nem talál magának olyan srácot aki nem csak megdugni akarja és hogy bennem bízik és hogy még mindig szeret. Viszont! megtudtam hogy az egyik legjobb barátomat csak úgy spontán lesz*pta egy pláza wc-jébe, amikor találkoztak. Az hozzátartozik a történethez hogy a srác volt neki az első még régebben, és 14 éves korában volt vele együtt amiért eleve "elítéltem" de mondjuk hogy ezt elfelejtettem. Én utálom az olyan lányokat akik minden idiótának aki 2 szép szót mondd nekik már megengednek mindent, ezt a lányt viszont szeretem de ez hogy csak úgy lesz*pta ez most annyira sz@rul esett, és csalódást okozott hogy az hihetetlen. Szerintetek mit csináljak? Ha összejövök vele újra, ezen fogok filózni hogy nemrég még a legjobb barátomat "kényeztette" mert az megkérte rá?!?! Akkor most hogy bízzak meg benne? Komoly válaszokat légyszives, köszönöm előre is.
2008. dec. 18. 02:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogd magad és nézz egy másik lány után. Egyáltalán nem vagyok a franciázás ellenzője (sőt!) de ne menjünk már le annyira szubhumánba, hogy egy pláza illemhelyén hódoljunk ennek a szenvedélynek. Ha találsz valakit akiben megbízol nagyon hamar el fogod felejteni ezt a lányt.
2008. dec. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem is nagyon kozonseges, most kell az neked, hogy mindig azon parazz, most kivel csal meg. keress valami normalis lanyt, mert ez hosszu tavon nem hisze, hogy boldogga fog teged tenni.
2008. dec. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
azt írtad, az a fiú volt neki az első, akkor bizonyára nem csak azért csinált ilyesmit, mert a srác mondott neki 1-2 szót, hanem azért mert már ismerik egymást, és bizonyára van vmiféle vonzalom is...a csajnak sztem nem róhatsz fel olyasmit, amit akkor tett mikor együtt sem voltatok...szingli volt, szabad, azt csinált amit akart, az meg hogy hol és kivel szintén az ő dolga. Egy kapcsolat meg a szingli élet között rengeteg különbség van, egy szingli bármit meg tehet amit akar és ugyan már miért ne tenné meg? ki tiltja neki? én is lefeküdtem csak úgy haverjaimmal mikor nem volt senkim, sőt én is lesz....m vkit csak ugy(mondjuk én kocsiban)...és az nem jelenti azt, h rib..c lennék, sőt azt sem hogy folytattam ezt az életmódot, mikor kapcsolatom lett. Onnantól kezdve tabuvá vált minden más pasi, és ezt be is tartottam(amit nem nehéz mert szerelmes vagyok elég rendesen)...a páromnak is volt előttem millió nő akikkel lefeküdt, volt, akivel csak úgy a két szép...na mind1, és nem piszkálgatjuk egymást azért, hogy ki mit csinált a kapcsolat előtt, mert akkor még nem voltunk együtt, egyikünk se követett el bűnt! Sztem nyugodtan adj egy esélyt a csajnak, esetleg kicsit figyelj oda rá meg a barátodra(nem azt mondom hogy féltékenykedj már akkor ha köszönnek egymásnak)...de ha nem látsz egyértelmű jeleket arra, h esetleg a kapcsolat alatt is csinál ilyesmit, és érezteti veled, h téged szeret, nincs semmi ok az aggodalomra...mondom, nem veszthetsz semmit ha megpróbálod!
2008. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, először is akkor mi ez a duma hogy nem talál olyan palit aki nem csak megdugni akarja de azért csak a 2 szép szeméért lesz*p egy olyan srácot akihez 3 éve semmi köze, és azt mondja engem szeret ... szóval nem értem a logikát kedves 3. kommentelő :/ jó pár embert megkérdeztem ezzel kapcsolatban és 90% azt mondta felejtős kategória. de azért még várom a véleményeket. és még1szer köszönöm mindenkinek a véleményt!
2008. dec. 18. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:

hát abban igazad van kedves kérdező, hogy a "nem talál" meg a "még mindig szeret" között nagy a szakadék

amúgy szerintem is felejtős, biztosan van a közeledben aranyos lány, aki tetszhetne neked

amúgy az utolsó válaszoló álláspontja is helyes valamilyen szinten, mivel az emberek elsősorban magukból indulnak ki, de persze ez nem jelenti azt, hogy mindenki olyan, mint ő

2008. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, csak segíteni akartam, hisz azt írtad, te is szereted... és a válasz a most feltett kérdésedre: talán próbált elfelejteni a szakítás után de most jött rá, hogy nem tud! és még mindig szeret...nem kell mindig rosszindulatot keresni mások szavai között, tudom milyen nehéz az érzelmek ellen küzdeni, megtapasztaltam már... ennek örülnöd kellene, hogy nem megy neki, mert azt jelenti, h képes lesz megbánni "bűneit"...adj neki egy esélyt, adj neki ultimátumot, h bizonyítsa be az érzelmeit...
2008. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

pedig én a te hsz-edre is hasznosat nyomtam, mégis lepontozták XD

szerintem ilyen témában a legtöbb álláspont hasznos, mivel mi úgyse dönthetünk helyette, viszont tudunk neki adni alternatívákat

viszont baromira nem hasznosak, mivel nem ismerük őket meg a múltjukat, így csak a saját tapasztalatainkból tudunk táplálkozni

2008. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves "3. kommentelő" :) nekem más elképzeléseim vannak az elfelejtés mikéntjéről, és nem éppen az hogy csak úgy lesz*p egy csávót akihez ahogy mondtam már jó pár éve semmi köze, a srác meg berúgva nagy pofával meséli (pedig mindenki, ő is tudja milyen) na mind1, még ugyan nem beszéltem vele de úgy döntöttem várok egy kicsit, kíváncsi vagyok mit szól ehhez, nem akarom kihasználni mert aranyos lány és nem akarom hogy bennem se bízzon úgyhogy egyelőre pihenőre teszem a dolgot hogy eldöntsem magamban hogy akarok-e egy ilyen kapcsolatot vagy nem. max akkor meg megint ő gondolja meg magát, akkor legalább tudom mennyire gondolta komolyan! köszönök minden véleményt :)
2008. dec. 18. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező!Szerintem mindenféleképpen felejtsd el ezt a lányt,hisz ha szeret,nem csinál ilyet.Tudom ez sablonszöveg,de így van!Írtad, hogy először Te próbálkoztál az újrakezdés lehetőségével,viszont akkor ő volt hajthatatlan.Elgondolkodtató,hogy vajon mi változott,mi történt,hogy most Ő akarna visszakapni!Rendben,aláírom,hogy lehet tényleg olyan típus vagy,aki nem csak a szex miatt lenne vele,de ez a "még mindig szeretlek",ez nagyon átlátszó!Akkor éppen nem szeretett egy kis ideig,míg Te szeretted volna újrakezdeni?

A másik.Ez,hogy orálisan kielégítette egyik legjobb barátodat,mit gondolt a lány,nem fogod visszahallani?Vagy ennyire naiv,vagy csak fellengzőségből tette.Írtad, hogy ha újra összejössz vele,megint ezen fogsz filózni.Itt a válasz.Ez neked sem lenne jó és neki sem.Ez által úgysem tudnál megbízni benne, és mint tudjuk, a bizalom a kapcsolat alapja!:) Üdvözlet: Bubbla

2008. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 2 féle ember létezik: az egyik, aki nem tudja olyan könnyen túltenni magát dolgokon és ha vmi történik, akkor azon rágódik egy csomót (pl te meg én:D), a másik pedig nem így gondolkodik, neki nem okoz gondot egy szexuális kapcsolat csak spontán vkivel aki nem is fontos neki, mert egyszerűen könnyen túl tud rajta jutni (pl a 3. válaszoló meg a volt bnőd). És ez nem rossz egyáltalán, egyik sem az. Szerintem itt csak azzal van a baj, hogy ennyire mások vagytok azzal a lánnyal. És amíg neki nem jelentett ez a dolog a haveroddal semmit, te amíg vele leszel ezen fogsz rágódni és nem fogsz benne megbízni. Meg is mondtad: "elítéled". Márpedig ez egy fontos dolog a kapcsolatban.
2008. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!