Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg sértő volt? Lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg sértő volt? Lányok! Nektek rosszul esne?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy a barátnőm diétázzon, szeretem, hogy van rajta egy kis husi, így ismertem meg, így szeretem. Persze nem állok az útjába, az ő teste, ha nem érzi jól magát így, tegyen ellene.

Néha megemlíti, hogy mennyire fog nekem tetszeni, ha lead x kilót. Egyszer mondtam neki, hogy csinálja, de ne miattam, mert vékonyabban nekem kevésbé fog tetszeni, mint most. Ezzel nagyon megbántottam? Lányként hogy reagálnál erre?

Egyébként nem kell extrém dolgokra gondolni, teljesen egészséges, 170/70, aminek jó része izom.


2022. ápr. 21. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kevésbé fog tetszeni nem utal túl jó kommunikációra. Ezen alapvetően megsértődhet, mert eléggé visszahúzó, kissé passzív agresszív (csinálj, amit akarsz, max nem fogsz nekem tetszeni). Jobban jártál volna, ha csak annyit mondasz, hogy nem hiszed, mert számodra ő így most tökéletes/ideál.

Nem az ízléseddel, véleményeddel van gond, hanem a kommunikációddal. A helyedben picit finomítanám a kijelentésed élét.

2022. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet finomítani szerintem. A lányoknál a "nem hiszed, mert számodra ő így most tökéletes/ideál" úgy csapódik le, hogy milyen kedves vagyok, hogy nem mondom az arcába, hogy fogynia kell.
2022. ápr. 21. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Együttérző, támogató férfiként nem mondjuk ki, hogy így vagy úgy "kevésbé fog tetszeni", hanem azt kell kihangsúlyozni, hogy hogyan tetszik jobban. Egyszerű a pszichológiája, mindketten tudjátok, hogy miről van szó, mégis sokkal kevésbé esik rosszul, mintha azt mondanád, hogy hogyan nem tetszik.

Hangsúly, modor, kontextus, kettőtök viszonya, stb. nagyban befolyásolja ezeket amúgy. Nem azt mondom, hogy igaza van, meg hazudni kell, de érezni kell hol érdemes tapintatosabbnak lenni.

2022. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt hangsúlyozd ki, hogy kifejezetten tetszik neked a mostani alakja.
2022. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem így most beszorítottad őt két tűz közé. A jelenlegi állapotában kövérnek érzi magát, és jobban érezné magát ha diétázna, viszont te az arcába toltad, hogyha lefogy, az neked nem fog tetszeni. Most így semerre sem tud elindulni, és ez eléggé roncsolni fogja az önértékelését egy idő után. Nekem szintén rosszul esne.
2022. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem is lattad meg vekonyan, de mar kijelented, hogy ugy kevesbe fog tetszeni! Jo nagy taho paraszt vagy.

Remelem sikerul a fogyas, aztan talal egy normalis haj fetis-mentes pasit.

2022. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Menj már a habzó száddal máshova pls
2022. ápr. 21. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
#2 ha ennyivel jobban tudod, felesleges volt a kérdés. Véleményt kértél, megkaptad, többektől is ugyanazt. Nem tetszik, nem fogadod el, te jobban tudod. Ok. Bye.
2022. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
#6 háj-fétis 🤣 Mert aztán 170/70, izmos testalkattal tényleg jó hájas lehet a csaj.
2022. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék neki a helyében, hogy ilyen rendes a pasim és nem csontvázra vágyik.
2022. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!