Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg ennyire abszurd módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire abszurd módon elrugaszkodott hozzáállásom van?

Figyelt kérdés
Egyszerű nő vagyok, vannak céljaim, hobbijam, barátaim. 1.5 éve vagyok a párommal és sajnos az önbizalmam nincs a helyén. Nekem ő az egyetlen, nem kívánok meg más férfit, nem vágyok rá hogy dícsérjenek vagy elismerjenek, nem igénylem a társaságot ilyen szempontból. A párom viszont egyfolytában mindenkivel rohadt kedves, de komolyan. Természetesen főleg a nőkkel. És ha egy-egy nővel neha már kiakasztóan kedves akkor szólni szoktam. Erre azt mondja, az ő lelkének jót tesz hogy van rá esély hogy feldobja ezeknek az embereknek a napját. Ami szép es jo de az enyemnek meg rosszat tesz hogy megalázó. Komolyan ennyire elrugaszkodott lenne, hogy ne vágyjon a pàrom más nő megerősítésére és jó véleményére hogy ő kedves meg udvarias? Ha valakivel beszélek és őt zavarja akkor abbahagyom, elvégre ő a párom, nem akarom egy kvázi idegen miatt megbántani. Elmebeteg vagyok?
2022. márc. 19. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán értelek. Nyilván azért jöttél össze vele, mert tetszett, hogy egy laza, vicces, kedves pasi.

Ha nem tudsz ezzel együtt élni, akkor nem illetek össze, a jellemét nem tudod megváltoztatni!

2022. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Én az 1-es válaszolóval értek egyet.


Nem illetek össze, nincs jövője a kapcsolatotoknak. Szakítsatok!

2022. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, annyira nem abszurd és elmebeteg sem vagy (legalábbis valószínűleg :D) de maga a szitu kellemetlen, hogy ennyire különböző a hozzáállásotok, idővel ez még több feszültséget tud eredményezni. El kell dönteni, hogy tudtok e így alkalmazkodni egymáshoz és mindketten egy kicsit engedni a másiknak, vagy nem, mert akkor nincs értelme erőltetni a dolgot.
2022. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy elmebeteg, miért lennél az? Ugyanakkor szerintem ha zavar, hogy más nőkkel kedves, az a te problémád. Úgy értem, hogy benne ez nem hiba, ez egy tulajdonság.


A leírásod alapján ő egy szangvinikus személyiség, aki szeret kedveskedni, kapcsolódni, és mások visszajelzése, dicsérete tölti fel. Te egy introlvertáltabb személy vagy, akinek ilyen dolgokra nincsen igénye sem szüksége, ezért nem érted, ő mi a f.sznak bájolog ennyit másokkal.


Egyikőtök sem elmebeteg, csak teljesen más vérmérséklet vagytok, ennyi.

2022. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, hogy a kérdezőt zavarja a férje alaptermészete, az azért elég nagy gond. Tehát ha én nem viselem el, hogy valaki dohányzik, akkor nem jövök vele össze, nem pedig összejövök vele, de aztán folyton basztatom, hogy miért dohányzik, és elvárom, hogy szokjon le, mert engem zavar.
2022. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen amikor összejöttünk. Egy befelé forduló kocka volt.
2022. márc. 19. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Leírod, hogy te milyen, leírod, hogy ő milyen, majd azt, hogy elvárod tőle, hogy olyan legyen, mint te. Miért nem te válsz egy önbizalommal teli, mindenkivel kedves és közvetlen lánnyá, akit nem zavar, ha a párja is ilyen. Ja, hogy nem tudsz, akarsz megváltozni, de tőle elvárod. Neked az a fontos, hogy te jól érezd magad, neki szintén ez.
2022. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban nem volt ilyen, csak a kapcsolatotok alatt kezdte, akkor egyértelmű, hogy tőled nem kap elég figyelmet, pozitív visszacsatolást, ezért vágyik mások figyelmére is. De most egyébként mi a célod a kérdéssel? Vannak olyan emberek, mint te, és rengeteg olyan is, mint ő. Mindkettő normális. Ha nem tudod elfogadni, hogy ő ilyen, akkor vagy keresel mást, vagy állandóan megsértődsz és veszekszel vele, hogy ő miért ilyen.
2022. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Épp ez volt a kérdés, hogy vannak-e meg olyanok mint én, bocsi ha nem volt elég egyértelmű :) Csaak mert amúgy nem szörnyű kapcsolat, de ha találok jobbat akkor szerintem elkezdek keresni xdd
2022. márc. 19. 22:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párod munkája? Miből él? Lehet, hogy szakmát is akar váltani?!


Fiatalabb korban még sok mindent nem lehet tudni...


Keressél egy másik introvertált férfit. Mellette nem fogsz szenvedni. Hány évesek vagytok most? Hogyan, milyen körülmények között ismerkedtetek meg?


Mikor kezdett el megváltozni és minek a hatására?


2-es válaszoló voltam.

2022. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!