Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat hogy vegyem rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat hogy vegyem rá hogy tegyen többet kettőnk jövőjéért?

Figyelt kérdés
gyári szakmunkás de azon kívül hogy eljár dolgozni takarít és bevásárol semmit nem akar tenni kettőnkért, hiába mondom neki hogy tanuljon tovább vagy menjen másik szakmát tanulni amivel jobban kereshet. 1 hónapja lakunk együtt albérletben de én nem tudom hogy így hogy lesz saját lakásunk vagy esetleg ő arra gondol hogy albérletbe fogunk gyereket vállalni.
2022. ápr. 22. 17:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
30N vagyok ő pedig 31F
2022. ápr. 22. 17:35
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Targoncás jogsival.már elorebb lenne.

Idopont nézni beiratni, kifizetni, es mehet is.

2022. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Konkretumokban kell beszelni.

X edikén indul az y napos tanfolyam z helyen heti egyszer szombat reggel 9 tol.

Es szombaton 7 kor kirugod az ágyból hogy indítson.

1.voltam.


Nem nyivákolni meg könyörögni kell a levegőbe a semmirol

2022. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el tőle hogy a te kedvedért menjen tanulni egy olyan szakmát amit utál és dolgozzon benne nap mint nap csak mert neked kell a pénz.
2022. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Kozoa jövőért kozosen kell tenni szoval de elvárhatja.
2022. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%
Ezen miért most gondolkodsz? Netán neked 3 diplomád van, 5 nyelvvizsgád és 20x annyit keresel, akkor miért nem választottál hasonlót? Rengetegen albérletben vállalnak gyereket.
2022. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

targoncásként dolgozik, de nem keres túl sokat, nettó 250 körül, azt még én is megkeresem a boltban.

de amúgy is mióta a nő dolga a jövő anyagi hátterének az előteremtése?

2022. ápr. 22. 17:52
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Én komolyan nem értem, hogy 30 éves emberek hogyan nem jutnak el idáig?

Azaz, ha ő magától nem akar, a földhöz is verheted magad, akkor se fog akarni.

2022. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

"targoncásként dolgozik"

Na akkor mégiscsak motivált és halad. Azaz ha van hova lépni megteszi akkor.


Az ilyeneknek csak utat kell.mutatni konkret ötleteket terveket. Szoval ennyit a lepontrol

2022. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
A többi válasz csak demotiválo de az vam felpontozva. Nem lehetnek egy karroeristák. Üljünk a f.sban ne tanuljumk semmit ne lépjunk feljebb effket az a 100%-os tanács.
2022. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!