Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult szerelmi kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult szerelmi kapcsolatok. Mit tegyek???

Figyelt kérdés

Volt egy udvarlóm évekig, akit anno mindig elutasítottam, nevezzük "A"-nak. Időközben összejöttem egy férfival, őt nevezzük "B"-nek. Míg B-vel voltam együtt, A-val is tartottam a kapcsolatot mint barátok. Ahogy B-vel romlott a kapcsolatom, közben A-hoz egyre közelebb kerültem lelkileg. Mindkettőjük fontos volt számomra. Végül szakítottunk "B"-vel (nem "A" miatt, de ez is benne volt a dologban). Úgy alakult, hogy "A"-val nem lett köztünk semmi.

Amúgy is olvastam ha mindketten közel állnak hozzám, akkor valószínű, hogy egyik sem a megfelelő partner. Végül így is lett. Találkoztam a jelenlegi párommal, őt nevezzük "C"-nek. A kapcsolatunk remekül indult, mindkét férfit kicsit elfeledtette velem. Ez egy darabig így is volt, de valószínű, hogy ez csak a fellángolás miatt lehetett. Azóta is megvagyunk, de "A" minden nap eszembe jut, sokat gondolok rá, milyen lett volna, ha vele jövök össze stb. Nagyon megbántam már a dolgot. De a jelenlegi páromat is szeretem annyira, hogy nagyon fájna ha elveszíteném. Próbáltam "A"t elfelejteni, és "C"-vel rendbe hozni a kapcsolatot, és vartam hogy majd jobb lesz. Ez megy már sajnos évek óta, és nem lett jobb semmivel. Sőt, egyre jobban vágyom "A"-ra. Akinek ráadásul van párja jelenleg, tehát eléggé reménytelen a dolog.

Fogalmam sincs mit tegyek.


A, Fogadjam el, hogy "C"-vel vagyok, és majd évek múltán biztos elfelejtem "A"t?


B, Vessek véget a kapcsolatomnak, és reménykedjek abban, hogy egyszer "A"-val lehetek?


C, Próbáljam meg elfelejteni őket és keressek "D"-t? De ez korábban sem jött be. Félek, hogy bárkit választanék, mindig "A" után epekednék. És a "C"-vel való szakításomban sem vagyok biztos.



2022. ápr. 23. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
D lesz az igazi.
2022. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ribiprobléma. A párválasztás tudatos döntést igényel. A puncid ezt nem támogatja:)
2022. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A+B+C=D
2022. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Az első kettő összefoglalta, de segítek egy hatodikos szintjén, a kisegítő osztályban.


Annyi fel nem nőtt nő van......van életcélod (nagyon bonyolult fogalom), van terved a jövőre? Vagy szereted a napi kényelmet?


Mi lenne, ha egyszer odatennéd Magad egy mellé, és elfogadnád, hogy veled is lesz, ami lesz, a jövőt senki nem látja.


Te sem, mi sem. De amit leírtál, nos annál a nagycsoportos ovis fiam is határozottabb egy ebédnél.


F, 39

2022. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első és harmadik válszolónak: Korábban is erre hallgattam, hogy majd a "C" lesz a megfelelő. Nem jött össze úgy tűnik. Most pedig a "D"? Aztán ha végigérek az abc-n és még mindig "A" jár az eszemben? (természetesen ezt viccnek szántam..)


Második válaszolónak: Nem pusztán testi vonzalomról van szó ("A"), lelkileg is közel áll hozzám. Ha meglátom boldog vagyok, zavarba jövök, gyorsabban ver a szívem, majd kiugrik a helyéről.


Negyedik válaszolónak: A kapcsolatokba odatettem magam, az hogy más eszembe jut, azzal meg sajnos nem tudok mit kezdeni, mert az érzéseket nem mi irányítjuk. És igen, természetesen vannak terveim, céljaim. Ezért is vagyok bizonytalan, mert szeretnék jól dönteni, csak jelenleg nem tudom hogy mi lenne a helyes. Sajnos sodródom az árral,és ez tudom hogy nem jó, nem véletlen kértem segítséget. De ebben igaza lehet, hogy a nem döntés a legrosszabb döntés!


Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtató!

Remélem még érkezik több hozzászólás is!

2022. ápr. 23. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nem csak testi vonzódás, de az nem normális, hogyha gond van, akkor rohansz a másikhoz.
2022. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy udvarlóm évekig, akit anno mindig elutasítottam, nevezzük "A"-nak"


Figyelj, ez a hajó már réges régen elment. Az igazság? Valószeg sose fog már összejönni veled, szóval "A" már nem opció. Nem rosszindulatból, de Te magad is írtad, hogy amikor lehetett volna valami köztetek végül, akkor "Úgy alakult, hogy "A"-val nem lett köztünk semmi".

2022. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy végül a 7. hozzászólónak lesz igaza. Lehet, hogy már teljesen feleslegesen hitegetem magam, hogy nekünk még lehet közös jövőnk. Pedig már nagyon sokszor megbántam, hogy akkor nem próbáltuk meg együtt. Pont ezért nem szeretnék megint rosszul dönteni... :(

Azóta én is ezt vallom: "Inkább bánd meg azt amit megtettél, mint azt amit nem tettél meg!"

2022. ápr. 23. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

C a megfelelo. Vele vagy,orulj neki.

Idealis kapcsolat,kulonben mar panaszkodtal volna,h mindig veszekedtek stb.

Az exeket zard le es felejtsd el,minden kapcsolatot szakits meg veluk.

2022. ápr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló gondolatom, nem is egyszer, viszont ha akkor nem működött az okkal volt és ezt meg kell próbálni elfogadni. Mindig ott van az emberben hogy mi lett volna ha, viszont abban a percben ha úgy döntöttél hogy nemet mondasz neki (vagy ahogy te írod úgy alakult) akkor az nem ok nélkül történt. Lehet hogy úgy gondolod hogy jobb lenne mellette az életed, de nem lehet hogy ez csak a fantáziád hozadéka? Ha a jelenlegi párod mellett biztonságban érzed magad azt kár lenne felborítani egy olyan dolog miatt ami lehetséges hogy csak a te képzeleted szüleménye. Úgy gondolom, ha A. is ugyanúgy érzett volna irántad, akkor biztosan próbálkozott volna, és nem hagyta volna annyiban a dolgot. Ő továbblépett, próbálj meg te is a jelenben élni. Ami nekem segített az egy levél, amit neki címezve írtam, amiben leírtam hogyan éreztem, minden apró részletet, viszont nem küldtem el.
2022. ápr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!