Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a barátnőmet erről a rossz szokásáról?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban állandóan megosztja a közösségi oldalakon a pillanatainkat.


Pl. Hogy együtt netflixezunk,vacsorát készítettem neki,most kirándunk,épp kutyát sétáltatunk.


Minden egyből megy a Facebookra,instara,stb.

Nekem ez nagyon sok úgy értem hogy az intimitás ilyen jellegű megosztása.


Lehet,hogy generációs különbségek ezek én 36 F vagyok ő pedig 20 éves.



2022. ápr. 26. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki konkrétan, hogy ez téged zavar. Egyébként nem hinném, hogy rossz szándékból csinálja, csak büszke rád-rátok és prezentációs kényszere van (a fiataloknál ez általános).
2022. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

"Nézd Julcsi, nekem sok, amit csinálsz, szeretnélek megkérni, hogy ne tedd ki minden pillanatunkat az internetre. Zavar, számomra ez nem komfortos. Légyszíves kevesebbet posztolj, és beszéljük meg, mielőtt valamit kiraksz. Köszönöm. " -valami ilyesmivel nem nagyon lőhetsz mellé.

Amúgy erről a generációs különbségről annyit, hogy pár éve amikor 20 éves voltam, nekem is idősebb párom volt 10 évvel (én a nő, ő a férfi). Én szinte sosem posztolok semmit, max évente pár jeles alkalommal, de a 30 éves exem egy hónap után kirakta, hogy együtt vagyunk, minden szarságot kérdés nélkül felrakott rólam. Szóval ez nem korfüggő.

2022. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Sok esetben a nagyszülők posztolnak ki mindent magukról, családjukról, unokájukról - szóval tényleg nem korfüggő.
2022. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Hogy nem hányod el magad önmagadtól, hogy 36 évesen egy 20 éves lány kurogat téged?
2022. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén? Sehogy. Ilyen, beszippantotta ez. Ha ő akar változni majd fog.

Megjegyzem nem minden ember ilyen (22 vagyok alig osztok meg valamit, nem érdekel).

2022. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Igazi kis buta pitsa barátnőd van. Friss punciért be kell nyelni sok mindent.
2022. ápr. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Apja lehetnél cula
2022. ápr. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Meg kell mondani kerekperec, hogy saját magáról azt oszt meg, amit akar, de rólad semmit. Másrészt nem az instára csinálod a vacsorát, hanem egyedül neki. Ez számodra egy bensőséges közös pillanat, neki meg valami, amivel dicsekedni akar a közönségnek.

Amúgy mióta vagytok együtt? Ha nem régóta, akkor az is lehet, hogy ez a nagy magamutogatás még az exének szól, neki akarja bizonyítani, hogy mennyire boldog mással.

2022. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, igaza van a többi válaszadónak. Viszont ezeken a képeken ti is rajta vagytok? Vagy csak a kaja, a kutya ahogy sétál, a netflix logó?

Én sem szoktam megosztani szinte semmit, de ezt azért nem tartom túl intim dolognak.

2022. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Korban hozzád valót nem találtál?
2022. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!