Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám magam "leszoktatni...

Hogy tudnám magam "leszoktatni" a stresszelésről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ha felidegesítem magam valamin (általában apróságokon húzom fel magam, játékon például) akkor mintha rosszul érezném magam. Fejfájás, rossz közérzet, megemelkedett pulzus és tudom hogy ez nagyon nem jó. Nem akarom magamat tönkre tenni ilyen fiatalon. Le tudom magam szoktatni valahogy arról hogy felidegesítsem magam?

2021. szept. 12. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A kortizol nevű stressz hormont lehet tudatosan csökkenteni: meditáció,mozgás,beszélgetés,akar egy jó vígjáték,finom de egészséges ételek.azt sejtem,jatekfuggo vagy,az is egy addikcio és ezért frusztal.ird le napi szinten mi okoz neked stresszt és te tudod,H mitől leszel jobban. Azért a háziorvoshoz elmehetsz egy verkepet csináltass és merd a vérnyomást,mert fiatal felnőtt is lehet magasvérnyomás betegsége.ja és no koffein ha ideges típus vagy.
2021. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!