Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csinálok valamit rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

8 hónapja együtt vagyunk párommal, de vagy én csinálok mindent rosszul, vagy ő keresi a hibát folyton valamiben nem tudom eldönteni.


Minden nap felkelek előtte egy órával mert ő nem tud felkelni, megcsinálom a reggelijét, minden nap megyek elé a munkahelyéhez... de legalább havi egyszer megkapom hogy miattam kell villamosoznia mint egy csóró, mert nálam vagyunk és messzebb lakok a munkaheléytől mint ő.


Én takarítok mosok vasalok mosogatok.


Olyanokon is problémázik hogy ő nem eszik meg ezt azt , mert büdös (értsd semmi baja semminek, csak megérzett valamit ami nem olyan mint számított rá és nem eszi meg, de a felbontott vizet se issza meg ha egy napnál tovább hűtőben van, mármint mentes ásványvíz, mert megposhadt)


Mindig kiabál velem, ami szerinte nem kiabálás, olyanon amin nincs igaza, mindegy mi az. Legutóbb pl nem olyan sajtot vettem amit mondott (nem mondott semmit) aztán még visszamentem a boltba megint, aztán látta tényleg az a kínálat amit mondtam.


Én mondom folyamatosan hogy szeretlek, ő nem nagyon mondogatja.


Amikor épp olyan kedve van, elmondja hogy minden rossz a kapcsolatunkban, neki mennyi mindent fel kellett adnia értem (értsd a mnunkaheléyhez közelebb lakik) Vagy hogy amikor ő mond valamit én nem mondom mellé hogy igen úgy van, de amikor kiderül, hogy ez nem így van akkor se mond hozzá semmit , hogy bocsi.


Mindig a kedcvében akarok járni, mindig jót akarok neki és kb veszekszik velem.


Azt is elmondja mindig hogy miért nincs autóm (neki nincs) az összes exének volt.


Azt is megkapom, hogy nem megyünk nyáron utazni, bezzeg az exével (aki épp nem verte mentek) szülei is elmondták neki, hogy idán nem a legjobb ötlet pedig.


Azt is elmondja néha lehetne valami milliárdossal aztán akkor nem kéne dolgoznia meg neki még nem kellett Budapesten bérletet vennie , de miattam ez is kell...


Kerestem neki már mindent, amikor elmondta nem jó a munkahelye munkát , aztán végül maradt, amikor vezetni akart akkor iskolát, amikor intézkednie kellett volna intézkedtem helyette mert neki nincs ideje stb...


Lehet rosszul kommunikálok néha, biztos csinálok is rosszat is , de akkor is úgy tűnik nekem, hogy kb energiát én rakok a kapcsolatba , ő meg pont fordítva mondja ezt.


Szeretem, de van hogy rámtör a boldogtalanság :(


Mit csinálok rosszul, mit csináljak , hogy ne ezeket kapjam folyton.


30F


2022. ápr. 28. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, szakíts, töröld ki, felejtsd el, tanulj belőle. Magadat teszed tönkre! Menekülj! Ma!
2022. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

" Aki ugy szeret teged,hogy a te boldogsagodat tartja szem elött, az nem viselkedik ugy veled,hogy sirni kelljen"

Csak olvasd le amit irtal, es megkapod a valaszt. Ebbe a kapcsolatban csak te teszel, Ö nem.

2022. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
90%
Kivàló cseléd vagy,férfilétedre.
2022. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
aszittem nő írta
2022. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2022. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Saját lakásomból nem költözök el azért :)
2022. ápr. 28. 08:02
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
rakd ki őt 😃
2022. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy b@$znám ki a csajt mint macskát szarni.
2022. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki!

Legyen már tartásod!


50F

2022. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te csinálod rosszul, elvégre hagytad, hogy ezt a helyzetet kialakítsa. Tanulj ebből, a követekző nővel időben vegyed észre a jeleket
2022. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!