Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátom?

Figyelt kérdés

Sok mindent megteszek érte, mégis mindig csak rossz jelzőkkel illet.

Ha én megkérem valamire nem teszi meg, de nekem meg meg kell tennem, amit tőlem kér. Azt mondja, ha jól viselkedem, akkor majd ő is sokkal jobban megtesz értem dolgokat, meg nem akarja, hogy nagyon elkényelmesedjek mellette. Meg én ezeket a dolgokat megtehetem érte, hiszen úgy se csinálok semmit lusta vagyok.

Meg női ismerősöket is mutogat nekem, akikkel régen ismerkedett, volt olyan, akivel együtt is dolgozott, és mondta, hogy felakarta szedni, de végül is nem jöttek össze. Az exeiről azt mondja kurv.....k voltak.

volt már úgy hogy előttem csinált valamit, és utána letagadta azzal, hogy csak képzelődök, és bolond vagyok. Meg akár elmehetek nyugodtan a pics.....ba is, de ilyenkor azt mondja csak viccel, és ő sosem szakítani velem, mert nagyon szeret.

Szerinte örülhetek amiért ő mellettem van, mert másnak még ennyire se kellenék, vagy csak szexre. mert ő komolyan vesz engem.

Volt már olyan, hogy egy kajára is amit készítettem, azt mondta evett már jobbat is.

Egyáltalán nem értem a viselkedését. Eleinte bókolt, most meg inkább csak rosszakat mond rám.


2022. máj. 1. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már .. mondtunk hogy hagyd ott a rákba.
2022. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

A válaszom nagyon egyszerű lesz, de próbáld felfogni:mert pasika!Ennyi.Nincs más oka.Minden pasika ilyen.Ha normális élettársat akarsz, akkor keresel egy nőt, amennyiben vannak biszex hajlamaid.Habár sok nőben vannak, lehet te is azon szerencsések közé tartozol!

Mindjárt jön a sok kanos pasika lepontozgatni, de NEM ÉRDEKEL LÚZEREK!:))

Üdv:egy nem heteró nő ;)

2022. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja, ha jól viselkedem, akkor majd ő is sokkal jobban megtesz értem dolgokat, meg nem akarja, hogy nagyon elkényelmesedjek mellette. " - hallod?! Ezer százalék, hogy vérnárci pasid van. #nárcisztikus személyiségzavar


Az ilyenekkel egyetlen dolgot lehet tenni, elhagyni és totális NO CONTACT. Semmi más nem működik velük.


Túlélési tippek nárcisztikusok áldozatainak és Felépülés a nárcisztikus visszaélésből néven van két segítő csoport a facebokon. Ott találhatsz sorstársakat is és segítséget is kaphatsz.

2022. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert megteheti
2022. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A többi kérdésednél is leírtuk, hogy hagyd ott a p*csába.

Kezdem azt hinni, hogy butuska és mazochista vagy.

2022. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Birom mikor valaki hasonlokat kérdez es azt írják neki, hogy volt már, meg hanyadikat írod ki🤣


Kérdező lekezel téged, egy sima kutyszint az amit nála megütsz. Ennyi csak. Hozzá olyan nők valók akik helyreteszik azonnal.

2022. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*kutyaszint
2022. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne töröltesd, amit írok, hanem válaszolj. Miért írod ki minden nap ugyanazt, ha aztán nem csinálsz semmit? A barátod azért viselkedik így, mert hagyod neki.
2022. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!