Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valakit úgy kivánni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit úgy kivánni hogy nem szereted őt? Sőt kifejezetten bosszant téged?

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon idegesít mert nagy hatással van rám..ő totál belém szeretett de nekem nem az esetem nem tetszik se stílusa se jelleme se semmije kinézete se de mint haver szeretem őt sokat lógunk együtt és ő többször is bepróbálkozott én meg tökre elgyengűltem tőle és kb úgy kivánom akárhányszor hozzám ér mint még soha senkit teljesen megbolondít de közbe meg nem is szeretem meg nem is tetszik csak szexuálisan vonzz valamiért amit nem is értek h miért..
2010. szept. 16. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
probáld ki is megtudod
2010. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szexuálisan vonz, előbb-utóbb fog amúgy is!
2010. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nyilván van. Ha azt kérdeznéd, hogy "lehet-e valakit úgy szeretni, hogy nem "kívánod" őt", már kicsit érdekesebb lett volna a kérdés.
2010. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 orsybaba88 ***** válasza:
az ellentétek vonzzák egymást
2010. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó de máshogy enm is tudom elképzelni csak az ágyban magunkat és ennek így sok értelme nincs szal nem értem miért van ez így az eleve nem jó ha a szex az alapja egy kapcsolatnak sztem
2010. szept. 16. 21:35
 6/8 anonim válasza:
Ki mondta, hogy máshogy is el kellk épzelned magatokat? Legyen szex, utána tisztábban látsz, garantálom!
2010. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LEHET :)
2014. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jajj de még hogy.
2014. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!