Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szereted a barátodat/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereted a barátodat/barátnődet?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságai, amiért szereted?:)
2011. szept. 27. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A jó öreg amerikai dollár.
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Valójában majdnem mindenéért szeretem, :)de ha ki kellene emelni a tulajdonságaiból valamiket,akkor ezeket írnám:

jószívű,barátságos,nemes lelkű,határozott,férfias,humoros,és nagyon szeretni való. :)

2011. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom: udvarias, bátor, segítőkész, jóképű, imádnivaló, aranyos, romantikus, jó humorú, játékos, okos, őszinte, hűséges... és még sorolhatnám a jobbnál jobb tulakdonságokat. És mindemellett nagyon szeret. :) Természetesen én is őt.
2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tajparaszt ***** válasza:
Nem tudom.
2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Azt hiszem, én sem tudom pontosan. Talán mindenért. De nem tudok kiemelni semmit, mert akkor úgy tűnhetne, hogy csak azokból a dolgokból áll. Pedig nem. Talán vannak hibái igen, de azok is tetszenek. És ismer engem. Tudja, milyen vagyok. És mégis velem van.
2011. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most ugyan nincs baratom, de amikor volt, ra kellett jonnom, hogy nem szerettem ot sose, csak baratkent.
2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ahogy rám néz. Ahogy megérint. Ahogy beszélgetés közben pöndöríti a haja végét. Amikor meghallgat. Amikor átölel engem. Tudom, hogy olyankor csak engem ölelne és csak rám van szüksége, úgy, ahogy nekem is csak őrá. Egyszerűen szeretem. Egyszerűen ő az, aki kell.

25F

2011. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindent szeretek benne. Egyszerűen a lényét. Nem tudom konkrétan megmondani, hogy mit szeretek benne. Egy az egyben szeretem! 18/F
2011. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Solarian ***** válasza:
Hogy miért? Mert bab.
2011. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem a tulajdonságait szeretem külön külön hanem őt magát. Az egész embert. Nem egy adott tulajdonsága fogott meg, hanem a kisugárzása, a lénye. Az egy másik dolog hogy passzol a természetünk egymáshoz, ha nem így lenne szerethetném akármennyire lehet hogy nem működne a kapcsolat, mert folyton veszekednénk.
2011. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!